Datum a čas:20.08.2011 10:30  |  Poločas: 1 : 1  |  Tým: FCPK B
Góly:19. Pecka (0:1, as. Hrebiček), 72. Hrebiček (1:2, as. Trojan)
Góly-soupeř:35. Kos (1:1, p.k.), 90. Ječný (2:2)
Sestava:Borský - Fárka (85. Brejcha M.), Holeček, Brabec, Tržický - Stára, Pecka, Horák, Průša - Hrebiček, Trojan (K). Dále připraveni: Peclinovský, Bíro, Pala. Trenér: Čestmír Odstrčil.
Sestava-soupeř:Polerecký - Přerost, Kulhavý, Pavlů (K), Lokajíček - Ječný, Kos, Baratinský, Guzman - Štěpánek, Bartošek. Dále připraveni: Jančík, Kovář, Bareš, Jindřich. Trenér: Josef Pechr.

N e b u š i c e - Start nové sezóny pro rezervu Přední Kopaniny v 1.A třídě nedopadl dobře. V derby v Nebušicích ztratila vyhraný zápas v poslední minutě a jen remizovala 2:2. Do potíží jí více než soupeř dostal smyslů zbavený sudí Hlavnička, který za nic hostům vyloučil dva hráče včetně gólmana. Do branky šel útočník Hrebiček a v oslabení dvou hráčů v poli Kopanina v poslední minutě inkasovala vyrovnávací branku.

Do kabin se pakovali paradoxně dva nejslušnější hráči týmu. Zkušený Stára a gólman Borský. První upozornil na faul soupeře za zády sudího a druhý na fakt, že mu hráč soupeře při rohu podruhé za sebou rozvázal tkaničku u trenek. V obou případech hráči jednali klidně bez použití jakýchkoliv vulgarit, ovšem pomatený arbitr oba poslal předčasně do kabin a hostujícímu týmu tím výrazně ublížil.

Hlavní rozhodčí po dobrém začátku ztratil kontrolu nad zápasem a stal se jeho smutným hrdinou. Už v první půli se totiž dopustil zásadních hrubek. Například špatným posouzením malé domů po nastřelení Brabce dal domácím výhodu trestného kopu uvnitř šestnáctky. Pro Kopaninu pak písknul až druhý penaltový zákrok, první ještě více evidentní faul na Hrebička nechal bez povšimnutí.

Arogance sudího Hlavničky pokračovala šikanou hostujících hráčů o zákazu svlékat dres při odchodu v poločase do šaten (bylo třicet stupňů tepla a naprosto klidný odchod) a vše dovršily obstrukce pro hosty napsat námitku na obě vymyšlená vyloučení! Pan Hlavnička do sezóny vstoupil evidentně špatnou nohou.

Navzdory všemu byla Kopanina blízko vítězství. Pecka jí zajistil vedení z trestného kopu, vyrovnal Kos z penalty po faulu Průši. Minutu před poločasem byl faulován Trojan, ale Pecka z penalty trefil jen tyč. Osmnáct minut před koncem strhl vedení na stranu hostů Hrebiček, pak se však dvakrát začervenalo a v devíti hráčích v poslední minutě Kopanina neuhlídala dlouhý aut Nebušic, po kterém Štěpánek vyrovnal.

NEJZAJÍMAVĚJŠÍ MOMENTY ZÁPASU:
15.min. - k pěkné střele napřáhl z dálky Tržický, letěla však vedle;
16.min. - Baratinský (Nebušice) zpracoval na prsa a vystřelil. Střela vypadala nebezpečněji, než nakonec byla;
18.min. - hlavička Trojana z malého vápna těsně vedle po centru Tržického, stejně se mával ofsajd;
19.min. - faul na Hrebička a Pecka z trestného kopu dává Kopanině vedení. Míč prošel zdí. Nebušice - FCPK B 0:1!!!
21.min. - závar před brankou Kopaniny, nejprve Brabec špičkou odklonil centr, následná střela trefila Tržického na roh;
22.min. - rychlá akce Kopaniny zakončená pěknou střelou Horáka nad branku;
25.min. - po rohu Nebušic hlavičkoval Ječný v dobré pozici vedle branky;
30.min. - první hrubka sudího Hlavničky. Guzman trefil střelou Brabce, od něj odražený míč chytil gólman Borský. Rozhodčí nařídil trestný kop za malou domů. Následnou střelu chytil perfektně Borský;
32.min. - po rohu Trojana Brabec na přední tyči netrefil ideálně míč, který letěl mimo;
33.min. - při útoku Nebušic po levé straně propadli v bránění Fárka a Brabec a po zákroku Průši ve vápně se pískala penalta. Kos bezpečně proměnil. Nebušice - FCPK 1:1!!!
37.min. - Hrebiček operoval před vápnem Nebušic, přihrál Trojanovi a s jeho utaženou ránou měl Polerecký dost starostí;
38.min. - sudí Hlavnička odpustil domácím pokutový kop za faul na Hrebička;
43.min. - Baratinský vymýšlel housličky ve vlastní šestnáctce, přišel o míč a musel faulovat Trojana. Penaltu bohužel napálil Pecka jen do tyče!

2.poločas
57.min. -
faul na Hrebička před šestnáctkou, Horák z trestného kopu trefuje zeď;
64.min. - Borský předvedl nejhezčí zákrok zápasu po střele Štěpánka do protipohybu;
65.min. - Průša rychle rozehrál trestný kop na Horáka, který prudce odcentroval, ale obrana odvrátila;
70.min. - obrovská šance Kopaniny. Hrebiček nadýchaným centrem za obranu poslal Trojana sám na gólmana, kapitán hostů bohužel v jasné šanci trefil Polereckého;
72.min. - Brabec vyvezl míč, našel Trojana, který obelstil beka a připravil míč pro Hrebíčka, jehož zakončení bylo nekompromisní. Nebušice - FCPK B 1:2!!!
75.min. - vyloučen Stára po druhé žluté za řeči. Místo napomenutí domácího hráče za ostrý faul se pakoval Stára, který se pouze dožadoval odpískání zákroku, který sudímu viditelně unikl;
85.min. - Kopanina jde do devíti. Borský upozornil sudího, že mu hráč soupeře opakovaně rozvazuje při rozích tkaničku u trenek. Hlavnička tasil opět červenou! Do branky jde útočník Hrebiček.
85.min. - na hřiště jde uklidnit situaci zkušený šestačtyřicetiletý Michal Brejcha;
90.min. - dlouhý aut Nebušic prodloužený na přední tyči a na zadní osamocený Štěpánek hlavou doklepává. Nebušice - FCPK B 2:2!!!
92.min. - ač o dva hráče méně pouští se Kopanina do ofenzívy. Horák se probil mezi čtyřmi obránci, bohužel už neměl sílu přesně zakončit a střela šla vedle.

Rozhodčí:Hlavnička - Cichra, Vojnovič