SK Čechie Uhříněves 1-2Mladší přípravka B (U8)
 Překvapení kola se zrodilo v Uhříněvsi. Přípravka Kopaniny tam vyhrála 2:1!

Datum a čas:22.05.2011 15:00  |  Poločas: 0 : 2  |  Tým: Mladší přípravka B (U8)
Góly:Migaj (1:0), Cigánek (2:0)
Sestava:Schallwig - Rasche, Migaj - Sedláček, Maxa, Barna - Van Dam, Novák, Cigánek. Zaskakující trenérská trojice: Andreas Schallwig, Václav Novák st., Blanka Sovová.

U h ř í n ě v e s - Tak tohle se nečekalo. Silný tým Uhříněvse, aktuálně třetí tým tabulky, podlehl doma Přední Kopanině 1:2. Hosté kvůli školám v přírodě přijeli pouze s jedním náhradníkem, ale soupeře se v žádném případě nezalekli. První poločas vyhráli díky brankám Migaje a Cigánka 2:0, na což soupeř stačil ve druhé půli pouze reagovat kontaktní brankou. Na víc se však nezmohl.

Kopanina tak vrátila Uhříněvsi podzimní porážku z domácího stadiónu 1:4. Gratulujeme Jakubovi Cigánkovi ke vstřelení první branky v mistrovském zápase.
Rozhodčí:Šmakal