Starší přípravka B (U10)1-1SK Meteor Kačerov
 Přípravka neporazila Kačerov a v tabulce zůstává nadále o bod za ním

Datum a čas:02.04.2011 09:15  |  Poločas: 0 : 0  |  Tým: Starší přípravka B (U10)
Góly:Chundela (1:1, as. Mainolfi)
Sestava:Pavlisová - Rucker, Selinger, Charouzová, Matyáš V., Chundela, Jareš, Mainolfi, Sellers, Matyáš J., Andersson. Trenér: Petr Linx

P ř e d n í K o p a n i n a - V předehrávaném "velikonočním" utkání remizovala starší přípravka B se sousedem v tabulce Kačerovem 1:1 a nevyužila příležitosti dostat se před něj. Po bezbrankové půli šel Kačerov do vedení, které srovnal gólem Chundela, ale jelikož žádná další branka už nepadla, rozdali si soupeři po bodu.

HODNOCENÍ PETR LINX (TRENÉR FCPK SPŘ B)
"Hráči určitě zaslouží pochvalu za výkon! Po celý zápas jsme byli lepším týmem. Soupeř se dostával do šancí pouze z náhodných odkopů a z rohů. Bohužel jsme se navzdory mnoha šancím v první polovině nedokázali dostat do vedení. Nutno poznamenat, že značný podíl na tom má také velmi nekvalitní hrací plocha, která defakto znemožnovala zakončovat z prvního dotyku. Ve druhé půli jsme začali také aktivně, ale bohužel soupeř z rohu nečekaně zaúřadoval. Odbránění standardních situací nepatří bohužel mezi naše nejlepší disciplíny. Do konce zápasu ale zbývalo ještě dost času. V polovině druhého poločasu se nám podařilo konečně skórovat a začal hon za vítězstvím. Bohužel nám nebylo souzeno. Buď jsme se snažili dát co největší ránu místo střely po zemi a bránkář jednoduše zasáhl nebo jsme netrefili branku. Z úst hostujících funkcionářů jsem slyšel zmíňku o zasloužené remíze, ale já si to nemyslím, protože šance nebo spíš pološance, do kterých se soupeř dostal, vznikaly pouze z náhodných odkopů. Z hlediska vývoje utkání je remíza ztrátou."