Starší přípravka B (U10)2-2SK Hostivař
 Přípravka získala první bod sezóny. Proti Hostivaři však měla na výhru.

Datum a čas:26.09.2010 10:45  |  Poločas: 0 : 0  |  Tým: Starší přípravka B (U10)
Góly:Charouzová 2x
Sestava:Jakub Matyáš, Filip Chundela, Petr Selinger, Petr Jareš, Mattia Mainolfi, Michal Trojan, Martin Poláček, Tom Sellers, Natálie Pavlisová, Andersson Olle, Demirel Joseph

Přední Kopanina - V dešti a ve vodě odehráli fotbalisté starší přípravky B svůj zápas 4.kola proti SK Hostivař. Poprvé v této sezóně dali víc než jeden gól, ale šancí měli daleko navíc, bohužel zde je příčina konečné remízy 2:2. Oba góly Přední Kopanina dala dívka - Nikola Charouzová.

Petr Linx (trenér) - hodnocení:
Od prvních minut jsme byli lepším mužstvem. Naše snažení vyvrcholilo také brankou, kterou vstřelila Nikola z pokutového kopu nařízeného za ruku obránce. Bohužel jsme do poločasu i přes výraznou převahu nedokázali vstřelit další branky.

Do druhého poločasu jsme vstoupili vlažně a dvě naše zaváhání v obraně soupeř potrestal a otočil tak stav zápasu na 1:2. Poté jsme opět zabrali a vypracovali si dost příležitostí, avšak podařilo se nám proměnit pouze jednu. Nutno poznamenat, že jsme mohli prohrát, protože na konci zápasu do naší otevřené obrany podnikal výpady jediný dobrý hráč soupeře a připravil dvě "tutovky" svým spoluhráčům. Prohra by nebyla spravedlivá, remíza je ale zklamáním.
Rozhodčí:Červenka

Fotograf:Tomáš Selinger