Tabulka střelců:

SK Střešovice 1911 9-0Starší žáci (U15)
 Žáci prohráli vysoko ve Střešovicích. Tým srazily individuální chyby a výkon gólmana.

Datum a čas:26.09.2010 13:00  |  Poločas: 4 : 0  |  Tým: Starší žáci (U15)
Góly-soupeř:24‘ Tomáš Kouklík, 25‘, 35‘, 41‘ a 65‘ Marek Rajniš, 29‘ Petr Doležal, 36’a 56‘ Edis Šahini, 47‘ Deny
Sestava:Vondráček - Cizner, Veselý, Vaněk, Komárek - Štědrý(47. Richter), Koníř (36. Doubrava), Doubrava (22. Levý), Jindřich - Fara, Maizner (24. Smola, 47. Vašina). Trenér: Jiří Doubrava.
Sestava-soupeř:Jakub Turek - Martin Vyskočil, Tomáš Kouklík, Miroslav Bláha, Tomáš Pazourek, Petr Doležal, Martin Kašpar Dominik Nábělek, Zeze Pieka Anges (Deny), Edis Šahini, Jára Malík Střídali : Marek Rajniš, Martin Roušal.

Střešovice - Ani ve 4.kole si starší žáci na body nesáhli. Naopak ze Střešovic odjeli s debaklem. Udělali spoustu hrubých chyb, svůj den neměl gólman Vondráček a byla z toho vysoká prohra 0:9. Dále nabízíme hodnocení trenéra. Jiří Doubrava samozřejmě nemohl být spokojen.

Jiří Doubrava (trenér):
 Přibližně prvních 20.minut jsme byli mírně lepším týmem. Pak ale přišel nepochopitelný zkrat našeho gólmana. Ve 27.minutě vyslal soupeř lehkou střelu přímo na něj. Místo lehkého povyskočení a chycení balónu do koše, chytal míč někde u krku a sám si ho hodil do branky. To však bohužel nebylo naposled. Podobných gólů dostal ještě několik. Náš tým to rozhodilo, záloha se přestala vracet a do poločasu jsme dostali ještě tři góly.

Do druhé půle se na stopera stáhl Fara a do zálohy se posunul Vaněk, aby se zlelepšila přechodová fáze. Spoléhali jsme na Vaňkovu techniku a tvrdost v soubojích. To se sice podařilo, ale Vaněk se snažil až příliš postupovat individuelně, málokdy přihrál lépe postavenému spoluhráči a balóny zbytečně ztrácel s přesilou protihráčů. Slušně zahrál Levý, který však ze zálohy jediný pochopil, že musí i bránit. Útoky na naši branku přicházely hlavně ze stran. Záloha se nevracela, Komárek se zbytečně stahoval na střed, čímž uvolňoval levou stranu pro soupeře a Cizner na protihráče nestačil.

V tomto zápase jsme udělali příliš individuálních chyb, a proto zápas dopadl tak hrůzným výsledkem.
Rozhodčí:Nohejl
Hřiště:Střešovice