Mladší přípravka B (U8)1-6SK Ďáblice
 Mladší přípravka jako na houpačce. Minule vysoko vyhrála, teď naopak vysoká prohra!

Datum a čas:12.09.2010 09:15  |  Poločas: 0 : 4  |  Tým: Mladší přípravka B (U8)
Góly:Novák V. (1:5, as. Schallwig)
Sestava:Brankář - Roman Kolanda Obrana - Leon Migaj, Matyáš Procházka, Mikuláš Barna, Jakub Šrajer Záloha - Jirka Lešner, Václav Novák (C), Ondra Cízner, Petr Novák, Denis Krásný Útok - Emil Schallwig, Niek Van Dam, Vincent, Timotej Němec, Nathaniel Němec

Přední Kopanina - Mladší přípravka B po vysoké výhře nad Juniorem tentokráte ve 2.kole musela přijmout také vysokou porážku. Poprvé na domácím hřišti to klukům úplně nevyšlo a prohráli s Ďáblicemi 1:6. Čestný úspěch Kopaniny zaznamenal kapitán Václav Novák.

Michal Šimlinger (trenér):
SK Ďáblice nás přehrály rychlou kombinační hrou, doplněnou přesnými přihrávkami. Nám se podařilo zkorigovat výsledek pouze ojedinělou střelou z 45 minuty, která skončila za zády brakáře hostů.