AFK Slavoj Podolí Praha B7-1Starší žáci (U15)
 Starší žáci na úvod nové sezóny prohráli na hřišti AFK Slavoj Podolí.

Datum a čas:04.09.2010 12:30  |  Poločas: 3 : 1  |  Tým: Starší žáci (U15)
Góly:Fara (1:1)
Góly-soupeř:Kolařík (Vyjídáček), Hájek (Rodina), Vojtěch (Charvát), Rodina, Charvát (Rodina), Janoušek (Charvát), Janoušek (Vojtěch)
Sestava:Vondráček - Cizner (58. Vaněk), Veselý, Komárek, Najman P. (48. Najman P.) - Koníř, Vaněk (46. Maizner, 63. Procházka), Doubrava (23. Procházka, 58. Doubrava), Jindřich (32. Štědrý) - Fara, Tománek (36. Smola, 61. Tománek). Náhradníci-hokejové střídání: Procházka, Najman M., Mainzer
Sestava-soupeř:Wagner - Vojtěch, Šrám, Křovák, Julski -Vyjídáček, Hájek, Rodina, Janoušek - Kolařík, Charvát, střídali Tögel, Slabý

Podolí - Starší žáci ve své premiéře v Podolí prohráli o 6 gólů poměrem 1:7. Čestný úspěch zaznamenal Jirka Fara. Příjemným překvapením byl výkon hráčů z mladších žáků. Podolí vyhrálo zaslouženě. Poprvé v kategorii starších žáků si náš tým mohl vyzkoušet hokejové střídání i během mistrovského zápasu. Prohlédněte si známkování jednotlivých hráčů trenérem Doubravou (známky 1-5 jako ve škole).

Soupeř měl od začátku zápasu mírnou převahu a v 7.minutě po nedůsledném bránění dvojice záložníků Vaněk-Doubrava, zůstal na malém vápně osamocený hráč soupeře, který pohodlně skóroval.

Poté jsme hru částečně vyrovnali a byli odměněni hezkou brankou v síti soupeře. Na velkém vápně se k balónu seběhli hned tři naši hráči (Tománek, Koníř a Fara) a právě posledně jmenovaný měl nejvíce odvahy, sebral balón a poslal ho podél vybíhajícího brankáře k tyči (1:1).

To bylo ale z naší strany téměř vše. Poté již hrál jen soupeř. Na naší hře byla až příliš znát nesehranost. Vždyť většina hráčů měla jen 1-2 tréninky. Ve druhém poločase jsme již nestíhali hlavně fyzicky.

Vyzdvihl bych bojovný výkon Štěpána Koníře, který neúnavně piloval pravou lajnu a připravoval šance pro dvojici útočníků Fara,Tománek, která zahrála také slušně, i když se trefil jen jednou Jirka Fara. Další příjemným překvapením byl výkon všech hráčů z mladších žáků.

Naopak zklamáním byl nebojovný výkon Matouše Vaňka a měkké napadání a špatné rozehrávky Honzy Doubravy. Oba začali pořádně hrát až při svém druhém střídání 12 minut před koncem.To samé se dá říci o Martinu Jindřichovi.
Hřiště:Podolí