Pardálové ukončili sezónu prohrou v Nebušicích. Inkasovali v úplném závěru.

Datum a čas:14.06.2010 18:00  |  Poločas: 0 : 0  |  Tým: Pardálové
Góly:-
Sestava:Košťál - Hájek, Brejcha M., Josefus, Vaníček - Stára, Dvořák, Tomči, Mach - Pšenička, Krulich.

Nebušice - Porážkou 0:2 v Nebušicích zakončili Pardálové FCPK svou letošní sezónu. Kopanina nastoupila v dobré sestavě, i když vinou řady absencí pouze v 11 hráčích. To se projevilo na konci zápasu, kdy Kopaňákům docházeli síly a nakonec v posledních pěti minutách dvakrát inkasovali. Rovněž bylo znát, že Nebušice použili několik hráčů mladších 35 let, což je věková hranice pro start ve staré gardě!

Hrálo se na dobře připraveném trávníku a Pardálové Kopaniny ukázali v prvním poločase dobrý výkon. V jeho průběhu si vypracovali několik zajímavých možností, ale skórovat se ani jednomu z hráčů nepodařilo. Po přestávce síly ubývaly a nakonec se soupeři podařilo v poslední pětiminutovce dvakrát skórovat.

Kopanina odehrála zápas v jedenácti hráčích, v úplném závěru ještě na chvilku naskočil čerstvý Martin Bartoš.

Tímto zápasem končí Pardálové svou sezónu 2009/2010. Na velkém hřišti tým nastoupil v období září 2009 - červen 2010 celkem k 8 zápasům, z toho bylo 5 vítězných zápasů a 3 porážky, skóre 32:20. Kromě toho Kopaňáci podvanácté zvítězili v zimním halovém turnaji ve Střešovicích!

Po dovolených se rozběhne nová sezóna, jejíž program se začíná právě tvořit. Pardálové mají v plánu odehrát více utkání než v té uplynulé, a to počínaje srpnem 2010. Případní zájemci o zápas s mužstvem Pardálů FCPK se mohou ozvat na email tomas.ciganek@fcpk.cz.

Rozhodčí:Milota
Hřiště:Nebušice

Fotograf:Ladislav Pilař