Mladší přípravka B (U8)4-0SK Čechie Smíchov
 Huráááááááááá. Přípravka vrátila Smíchovu podzimní prohru a potřetí v soutěži vyhrála!

Datum a čas:24.04.2010 09:15  |  Poločas: 2 : 0  |  Tým: Mladší přípravka B (U8)
Góly:Měřínský (1:0), Noll (2:0), Měřínský (3:0), Vízner z penalty (4:0)
Góly-soupeř:-
Sestava:Vaněk - Bílek, Vízner, Noll, Nollová, Lešner J., Lešner T., Vašina, Měřínský, Vondra, Frk, Schallwig, Schierreich

Přední Kopanina - Tým mladší přípravky B potvrzuje rčení, že poctivá práce přináší ovoce. Mužstvo na podzim naskočilo do soutěže a většinou prohrávalo. Na jaře už se však situace otáčí. Proti posledním Nebušicím se vítězství tak trochu čekalo, ale teď si přípravka "vyšlápla" i na šestou Čechii Smíchov s 18 body!!! Čechie na podzim nad Kopaninou vyhrála vysoko 7:0, ale v odvetě narazila. Od letiště si odvezli hosté porážku 0:4. Góly: Měřínský 2x, Noll a Vízner z penalty za ruku soupeře.

Hodnocení utkání trenéra Jiřího Gerstnera:

K dalšímu zpasu jsme nastoupili za krásného počasí a velmi pěkné návštěvě k domácímu zápasu proti Čechii Smíchov. Už od začátku bylo vidět, jaký styl fotbalu sem soupeř přijel preferovat. Jejich snahou bylo hrát všechny míče na jejich útočníka, který byl velmi šikovný, ale kterého velmi dobře střežili naši obránci a za celý zápas mu dovolili pouze jednu střelu, s kterou si Pepíno skvěle poradil. Náš tým ovšem spoléhal na kolektivní výkon se snahou prosadit se fotbalově.

Během první půle jsme měli spoustu povedených akcí po stranách hřiště i středem hřiště. Během celého zápasu se nám rýsovala spousta akcí, kdy jsme postupovali sami na brankáře, ale v poslední chvíli stačil zakročit rychle se vracející kapitán Smíchova. Na hráčích bylo ale vidět, že si věří i proti vyspělejším soupeřům a nadále je přehrávali ve hře jeden na jednoho i kombinaci. Zaslouženou odměnou nám byly v první půli 2 branky a pěkný fotbal.

Druhé půle byla i nadále v naší režii. Opět jsme si vypracovali spoustu brankových příležitostí, z kterých jsme dokázali proměnit pouze dvě. Byla to škoda, protože každý z našich hráčů se dostal minimálně do jedné velké šance. Brankář Smíchova ale v těchto chvílích podržel svůj tým, když stačil zastavit naše střely těsně před nebo na brankové čáře. I hráči, kteří naskočili v průběhu utkání, ukázali svojí fotbalovost.

Výkon celého týmu lze označit za nejlepší v dosavadním průběhu sezóny. Všem přítomným ukázal jakou by mohl mít v budoucnu sílu. Čeká nás ale ještě spousta práce, protože i tento zápas nám ukázal některé naše nedostatky.

Poděkování patří všem fanouškům a rodičům za skvělé fandění během zápasu.