Karta utkání

FC Nebušice 0-3Mladší přípravka B (U8)
Datum a čas:16.04.2010 17:00  |  Poločas: 0 : 0  |  Tým: Mladší přípravka B (U8)
Góly:Měřínský 3x
Góly-soupeř:-
Sestava:Vaněk - Bílek, Frk, Vízner, Vašina, Lešner J., Lešner T., Noll, Nollová, Zidan, Schallwig, Měřínský, Schierreich.

Přední Kopanina - Mladší přípravka B si v této sezóně připisuje druhou výhru, k tomu má ještě dvě remízy. Tým kouče Jiřího Gerstnera zvítězil v Nebušicích 3:0, po bezbrankovém poločase. Všechny branky Kopaniny vstřelil Vojtěch Měřínský, pro kterého to byly první střelecké zápisy v této sezóně a hned tři najednou. Gratulujeme jemu i celému týmu a máme radost z pěkných výkonů našich nejmladších fotbalistů v soutěžích Pražského fotbalového svazu.

Hodnocení trenéra Jiřího Gerstnera:

Ve druhém zápase jsme se utkali se sousedními s Nebušicemi. Soupeř minulý zápas prohrál s Aritmou B jen 0:1, a proto jsme mohli počítat s velmi těžkým utkáním. Zápas jsme vyhráli 3:0, ale fotbal jsme začali hrát až ve druhém poločase. Všem hráčům patří pochvala.

První poločas byl z naší strany velmi nepřesný a zbrklý. Soupeře jsme sice nepustili k žádné šanci, ale sami jsme si také nevytvořili žádné vážnější příležitosti. Snažili jsme se prosadit středem hřiště, což nahrávalo soupeři, který velmi zahustil prostor před svou brankou.

Do druhého poločasu jsme pozměnili rozestavení (na dva útočníky) a na hře to bylo znát. Zároveň jsme nabádali hráče o více přihrávek do stran a větší důraz před brankou soupeře. První branka padla z rohového kopu, kde uplatnil svůj důraz Vojta Měřinský. Tato branka nám velice pomohla. Hráči se více uklidnili a zpřesnili hru. Soupeře se nám podařilo více rozběhat, čímž poté vznikalo více prostoru pro vstřelení dalších branek. Zbylé dvě branky opět obstaral Vojta, který celý zápas předváděl velkou chuť a bojovnost. Odměnou mu byl jeho první hattrick v životě a doufejme že ne poslední.

Velmi se nám líbila hra obou obránců a hra všech krajních záložníků. Velmi dobře si vedl i ve druhém poločase střední záložník Sebastián. Bohužel trochu za očekáváním byli útočníci, kterým chyběl větší klid při střelbě a větší hlad po gólech.