Mladší přípravka B (U8)0-13FC Zličín
 Nepřekonatelný Zličín přípravku porazil, ale podzimní střelecké manévry jsou zapomenuty!

Datum a čas:11.04.2010 09:15  |  Poločas: 0 : 0  |  Tým: Mladší přípravka B (U8)
Góly:-
Sestava:Vaněk - Bílek, Chundela, Nollová, Vašina, Schierreich, Frk, Zidan, Měřinský, Vondra

Přední Kopanina - Proti suverénu soutěže ze Zličína, který za devět podzimních utkání nastřílel soupeřům 112 branek (průměr 12 gólů na utkání) a samozřejmě všechny zápasy vyhrál, měli naši hráči v úvodním zápase jara těžkou úlohu. Nakonec ji zvládli slušně, viz komentář kouče Jiřího Gerstnera níže. Každopádně statisticky oproti podzimním 29 gólům, je to teď o 16 inkasovaných branek méně.

Hodnocení trenéra Jiřího Gerstnera:

Na úvod jarní části sezony nás čekal nejlepší tým naší skupiny. Těsně před zápasem jsme pro nemoc nemohli počítat s Bertíkem a Ondrou, tudíž jsme museli trochu pozměnit rozestavení. Z A týmu nám velmi pomohl Filip Chundela, který velmi dobře zahrál ve středu obrany.

Soupeř byl velmi kvalitní a herně i fyzicky vyspělejší něž naši hráči. Na nás bylo ale vidět, že jsme oproti minulému vzájemnému utkání udělali velký kus práce. Všichni hráči předvedli velmi kvalitní výkon i přes vysokou porážku 0:13.

Soupeř opět spoléhal na 3 výborné hráče. V obranné dvojici měli ovšem méně šikovné hráče, které jsme dokázali během zápasu několikrát překonat ovšem bez gólového úspěchu. Asi největší šanci jsme měli na konci prvního poločasu, kde se velmi dobře uvolnil Ali, který běžel sám na brankáře. Ten mu však včasným vyběhnutím vypíchl míč, který se odrazil k Tondovi, který bohužel nedokázal zakončit do odkryté branky. Druhý poločas byl z naší strany ještě lepší něž první. V druhé půli naši hráči ukázali, že svojí technickou šikovností dokáží i takto silného soupeře přehrávat.

S výsledkem 0:13 nejsme spokojeni, ale v některých fázích hry bylo vidět, že hráči mají na to, hrát pěkný fotbal. Do naší hry ale musíme vnést větší tah na branku a střílení branek.