Spartak Kbely 0-5Starší přípravka B (U10)
 Přípravka si ve Kbelích počínala suverénně. Na pětigólovou výhru zadělal hattrickem Stobbe.

Datum a čas:08.05.2010 09:00  |  Poločas: 0 : 0  |  Tým: Starší přípravka B (U10)
Góly:Stobbe z pen. (1:0), Stobbe (2:0, as. Bail), Stobbe (3:0, as. Roberts), Bail (4:0), Roberts (5:0, as. Dennehy)
Góly-soupeř:-
Sestava:Pavlisová - Tesárek, Schierreich M., Schierreich V. - Rücker, Bail, Roberts - Dennehy, Stobbe

Kbely - Famózní výsledkové jaro ve starší přípravce B má pokračování. V 18.kole výhra ve Kbelích 5:0, což je šesté vítězství ze sedmi zápasů! Utkání ozdobil čistý hattrick Alexe Stobbeho (1x pokutový kop), kterého doplnili dvěma góly Bail (trestný kop) a Roberts. Kbely na Kopanině na podzim kousaly mnohem více. Tehdy to bylo jen 3:2 pro modročervené. Teď to byla zcela jiný šálek kávy...!

Rozhodčí:Dolejší