Starší přípravka B (U10)4-1SK Uhelné sklady Praha
 Souboj o druhé místo přípravka zvládla. Uhelným skladům dala čtyři branky.

Datum a čas:27.03.2010 11:00  |  Poločas: 0 : 0  |  Tým: Starší přípravka B (U10)
Góly:Stobbe, Roberts, Dennehy, Aliyev
Sestava:Gregor - Jamrich, Tesárek, Bail, Aliyev, Roberts, Rücker, Pavlisová, Dennehy, Stobbe, Bernacconi.

Přední Kopanina - Tabulce II.třídy starší přípravky kralují Stodůlky. Za nimi se pere Přední Kopanina s Uhelnými sklady. Hned ve druhém jarním kole si to oba soupeři rozdali o stříbrnou příčku mezi sebou. Zvítězila jasně Kopanina v poměru 4:1. Branky vítězů dávali Roberts, Dennehy, Stobbe a Aliyev. Kopaňáci plně využili výhodu domácího prostřední v prvních dvou jarních kolech. Posbírali maximální možný počet šesti bodů!

Milan Jamrich (trenér):
Spokojen jsem s výsledkem, s hrou už tolik ne. Ta byla neurovnaná, málo kombinace. Prosazovali jsme se jen ve chvílích, kdy jsme hru roztáhli, dali míč na zem a přihráli si. Možná měli kluci moc velký respekt ze zápasu o druhou příčku v tabulce, nehráli jsme fotbal který umíme, ale přesto jsme dosáhli na vítězství, takže z tohoto pohledu mám radost.
Rozhodčí:Šefránek