Tabulka střelců: Pard

Sokol Dobrovíz 1-7Pardálové
 Pardálové FCPK uspěli v Dobrovízi. Hrál se pohodový zápas v krásném areálu.

Datum a čas:17.05.2010 17:30  |  Poločas: 1 : 5  |  Tým: Pardálové
Góly:Giil (1:0, as.Fejfar), Bartoš (2:0, as.Giil), Stára (3:0, as.Giil), Leubner (4:1, as.Giil), Leubner (5:1, as.Bartoš), Vott (6:1, as.Giil), Giil (7:1, as.Fejfar)
Góly-soupeř:Drož (3:1)
Sestava:Odstrčil (46. Bartoš) - Vaníček, Kuchař, Dvořák, Leubner - Stára, Fejfar, Bartoš, Makal (20. Dostál) - Giil, Krulich. Druhá půle: Vott.
Sestava-soupeř:Krupička L. - Soukup K., Rákos, Hroník, Šesták - Ogurčák, Zálužanský, Kubín, Šafr - Drož, Rubner. Střídali: Kříž, Krupička M.

Dobrovíz - V krásném areálu Sokola Dobrovíz vyhráli Pardálové FCPK i své druhé jarní utkání. Skóre narostlo v první půli, kterou Kopaňáci vyhráli 5:1. Ale i domácí měli své šance, které neproměnili. V první půli je hypnotizoval v brance Česťa Odstrčil, který zaskočil za chybějící gólmany. Nejproduktivnějším hráčem utkání byl Oivind Giil s bilancí 2+4.

Do utkání v Dobrovízi se zapojilo 13 hráčů Pardálů FCPK. Bohužel chyběli gólmani (zranění), takže z pole zaskočil v první půli Česťa Odstrčil a ve druhé Martin Bartoš. Už po 20 minutách hřiště opustil s několikátým letošním zraněním Honza Makal, kterého tentokráte zradilo tříslo.

Prohlédněte si fotogalerii k zápasu. Najdete tam fotky obou týmů, rozhodčího Hudery, domácí fanoušky, vehementně se rozcvičujícího Michala Dostála na střídačce i pro veřejnost většinou utajené snímky ze šatny FCPK.
Rozhodčí:Hudera
Hřiště:Dobrovíz