Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partneři klubu

Hlavní partneři klubu

 
 

FCPK.cz/mobile

Tabulka střelců: SPŘ-A

 
Jsou doplněny všechny výsledky a máme komplet podzimní tabulky...  Sledujte náš Facebook a Instagram ......  

Karta utkání

 FK Baník Souš 2-8Starší přípravka (U11) 
Datum a čas:22.11.2009 9:44  |  Poločas: 0 : 0  |  Tým: Starší přípravka (U11)
Turnaj:Halový turnaj ABC Braník (22.11.2009)
Góly:2. Stárová, 4. Kubáček, 6. Svoboda, 9. Skopec, 10. Stárová, 11. Čadek, 12. Baštář, 13. Kubáček
Střelci FCPK:
Sestava:Jan Kozlík - Vendelín Schierreich (C), Daniel Čadek, David Baštář, Jan Skopec - Matěj Svoboda, Antonie Stárová, Martin Kubáček
 



Rozhodčí:-
Delegát:-
Povrch:Hala
Hřiště:Dobřichovice
Diváci:30
Soupeř na webu:www.tjbaniksous.cz 
 

Další informace k zápasu

Hráli (zápis)Realizační tým 

HráčMGG (min)AKBZNŽKČK Střídal
Baštář David13112. -1-    
Čadek Daniel13111. -1-    
Kozlík Jan13- ---    
Kubáček Martin1324., 13. -2-    
Schierreich Vendelín13- ---    
Skopec Jan1319. -1-    
Stárová Antonie1322., 10. -2-    
Svoboda Matěj1316. -1-    
Celkem:1048 
M=odehrané minuty, G=góly, A=asistence, KB=kanadské bodování, ZN=známka/hodnocení, ŽK=žluté karty, ČK=červená karta
 
Starší přípravka (U11) | 2HP 2009/2010
1. Sokol Dolní Počernice 1130
2.Loko Vltavín a.s. 1130
3.TJ Sokol Kolovraty 1127
4. Sportovní Akademie Praha 1124
5.TJ Praga Praha 1124
6.SK Zbraslav 1116
7.Starší přípravka (U11)1112
8.FK Újezd nad Lesy 1112
9.Sokol Stodůlky 118
10.SK Union Vršovice 116
11. Fotbalová akademie Praha 114
12.SK Modřany 113

Poslední kolo

Sportovní Akademie Praha - Starší přípravka (U11)22 : 20
SK Union Vršovice - Fotbalová akademie Praha 32 : 15
Sokol Stodůlky - TJ Praga Praha 12 : 21
TJ Sokol Kolovraty - SK Zbraslav 32 : 8
FK Újezd nad Lesy - SK Modřany 27 : 18
Loko Vltavín a.s. - Sokol Dolní Počernice 18 : 13

 

FCPK Statistika - 2019/2020

Odehrané zápasy:11
Vítězství:4
Vítězství [pen]:0
Remízy:0
Porážky:7
Porážky [pen]:0
Skóre:174:209 (-35)
Průměr gólů/zápas:15.82 / 19.00
Body z maxima:12 z 33
Bodová úspěšnost:36.36%

Bylo odehráno

16.11.MSportovní Akademie Praha
Starší přípravka (U11)
22
20
10.11.MLoko Vltavín a.s.
Starší přípravka (U11)
26
10
03.11.MTJ Sokol Kolovraty
Starší přípravka (U11)
21
10
20.10.MStarší přípravka (U11)
SK Zbraslav
6
21
15.10.MStarší přípravka (U11)
Sokol Dolní Počernice
13
15
12.10.MTJ Praga Praha
Starší přípravka (U11)
24
10
06.10.MStarší přípravka (U11)
SK Modřany
23
9
28.09.MFotbalová akademie Praha
Starší přípravka (U11)
15
19
26.09.PStarší přípravka (U11)
Slovan Velvary
14
37
22.09.MStarší přípravka (U11)
SK Union Vršovice
25
22
14.09.MFK Újezd nad Lesy
Starší přípravka (U11)
25
15
08.09.MStarší přípravka (U11)
Sokol Stodůlky
23
9