Jsou doplněny všechny výsledky a máme komplet podzimní tabulky...  Sledujte náš Facebook a Instagram ......

SK Slavia Praha - fotbal, a.s. 5-0Mladší žáci (U13)
Datum a čas:28.09.2009 11:00  |  Poločas: 2 : 0  |  Tým: Mladší žáci (U13)
Turnaj:Svatováclavský turnaj - Dukla Praha 28.9.2009
Sestava:Jan Kozlík - Tomáš Trojan, Jan Levý (C) - Daniel Čadek, Matouš Pčola, Ondřej Štědrý, Zbyněk Tokár, Vendelín Schierreich, Martin Kubáček - Jan Tománek, Alex Čejka, Denis Fürst, Jakub Smola

Dejvice (lev) - V souboji s pozdějším vítězem turnaje týmem SK Slavia Praha kopaninští hráči sice nezklamali, ale také ani příliš neoslnili. Porážka 0:5 byla bohužel odpovídajícím výsledkem hře. Proti silnému soupeři se výbornými zákroky několikráte blýskl brankář Jan Kozlík.

Poslední zápas ve skupině jsme hráli proti jednomu z nejlepších týmů ročníku 1998 v republice SK Slavii Praha. S ohledem na kvality soupeře jsme nastoupili s defenzivnějším rozestavením a zaměřili se spíše na obranu. Soupeř nás po celý zápas přehrával, nicméně s maximálním nasazením všech hráčů se nám dařilo rozbíjet ofenzivní výpady soupeře. V celém turnaji a hlavně v tomto zápase nám hodně pomohl brankář Honza Kozlík, který skvěle zneškodnoval nebezpečné střely soupeře ze střední a větší vzdálenosti. Ke konci prvního poločasu se soupeři povedlo dvakrát skórovat a zaslouženě vyhrál první poločas 2:0.
Za celý první poločas jsme se bohužel nedoslali do žádné gólové šance, proto se ve druhém poločase vysunul slávistický brankář do pole a soupeř tak hrál najednou v poli s 8 hráči bez brankáře. To vedlo k dalším 3 brankám v naší síti a zaslouženému vítězství Slavie. V poslední minutě se sice dobře napadajícímu Honzovi Tománkovi povedlo srazit odkop soupeře, avšak odražený míč skončil těsně vedle branky Slavie a Kopanina tak na čestný brankový úspěch v tomto zápase nedosáhla.
Přes prohru je však třeba ocenit, že většina hráčů dala do hry vše co mohla a hrála s maximálním nasazením.
Vzhledem k tomu, že Aritma prohrála i své posledním utkání ve skupině s domácí Duklou vysoko 0:12, zakončil náš tým učinkování v základní skupině na třetím místě a kvalifikoval se tak do souboje o celkové páté místo v turnaji proti Střešovicím.