Karta utkání

SK Střešovice 1911 B3-2Starší přípravka B (U10)
Datum a čas:22.03.2009 9:15  |  Poločas: 2 : 1  |  Tým: Starší přípravka B (U10)
Góly:12. Bellingham, 38. Kubáček
Sestava:Dominik Chlomek - Jan Skopec, Martin Kuchař (C), David Baštář, Maxmilian Bytomski - Robert Bellingham, Martin Kubáček, Antonie Stárová, Michael Novotný - Thomas Wheeler, Matyáš Rybín

Střešovice (mak) - V předsezónním přátelském utkání se střetly B-týmy starších přípravek SK Střešovic 1911 a Přední Kopaniny. Z vítězství v poměru 3:2 se nakonec radovali střešovičtí fotbalisté

V přípravě na jarní část sezóny zavítal B-tým starší přípravky na hřiště SK Střešovice 1911. Soupeřem kopaninských fotbalistů byli hrači B-týmu střešovické starší přípravky. Domácí kluci vstoupili do zápasu, který se hrál za chladného počasí lépe a v prvních deseti minutách měli více ze hry a Dominik Chlomek v brance Přední Kopaniny si nemohl stěžovat na nedostatek práce. Kopanina se osmělila několikrát kolem desáté minuty a ve dvanácte minutě se ji podařilo jít do vedení. Po přihrávce Tončy Stárové byl v pravý okamžik na správném místě Robert Bellingham a skóroval. Po této brance se hra na několik dalších minut vyrovnala, ale zanedlouho již byli aktivnější opět domácí fotbalisté, jenž dvěmi brankami v rychlém sledu těsně před poločasem potrestali nedůslednost a individuální chyby v kopaninské hře. I ve druhém poločase měli kratší zahřívací dobu domácí kluci a po několika velmi dobrých akcích šli v páté minutě druhé půle hezkou tvrdou střelou jednoho z jejich hráčů do dvoubrankového vedení. Tento stav hostující tým již více vybudil a i přesto, že jejich hra byla poměrně dost neurovnaná, začali se dostávat zvýšenou bojovností častěji před domácího gólmana. Toho se povedlo překonat ve 38.minutě Martinovi Kubáčkovi, který doklepl do sítě přihrávku či střelu Tončy Stárové. Pár okamžiků poté Tonča po akci po levé straně rozvlnila boční síť střešovické branky a z další akce, tentokráte zprava, rozezvonila tyč. V poslední desetiminutovce se hra i přes velkou snahu obou týmů odehrávala spíše mezi pokutovými uzemími, obě obrany pracovaly spolehlivě a k vidění byly většinou střely z větší vzdálenosti. Konečný výsledek 2:3 z kopaninského pohledu je poměrně spravedlivým vyjádřením dění na hřišti, neboť domácí kluci byli aktivnější zejména v úvodech obou poločasů a lépe využili své střelecké příležitosti. Kopaninské fotbalisty lze pochválit za bojovný výkon ve druhém poločase a snahu zvrátit nepříznivý výsledek. Na druhou stranu si naši kluci musí vzít ze zápasu ponaučení a hrát s plným nasazení po celou dobu utkání.