SK Ďáblice 0-2Starší přípravka B (U10)
 V Ďáblicích tři body vystřelili béčku starší přípravky Bellingham a Novotný

Datum a čas:11.04.2009 09:00  |  Poločas: 0 : 0  |  Tým: Starší přípravka B (U10)
Góly:32. Bellingham, 40. Novotný
Sestava:Michal Gregor - David Baštář, Jan Skopec, Miroslav Tesárek - Robert Bellingham, Martin Kuchař (C), Michael Novotný, Matěj Svoboda - Dominik Chlomek

Ďáblice (mak) - Starší přípravka B naznačila už minulý týden proti lídrovi tabulky z Bohnic slibnou formu a potvrdila ji v Ďáblicích. Souseda v tabulce na jeho hřišti porazila 2:0 a veze si cenné tři body. Branky do sítě ďáblického týmu vstřelili Bellingham a Novotný.

K zápasu na hřiště Ďáblic zajíželo béčko starší přípravky jen s jedním hráčem na střídání a tým byl doplněn Míšou Gregorem a Mírou Tesárkem z mladší přípravky. Důvodem bylo souběžně hraná utkání starší přípravky A, mladších žáků a také značný počet omluvenek ze všech možných důvodů. Z tohoto důvodu nebyla očekávání nijak velká, ale kluci tentokráte mile překvapili. První poločas se na ďáblickém trávníku odehrával vyrovnaný souboj s několika dobrými příležitostmi na obou stranách, ale koncovka ani jednoho týmu nebyla valná a tak se šlo do šaten za bezbrankového stavu. Ten jako první změnil několik minut po přestávce výborně hrající Robert Bellingham a Přední Kopanina šla do vedení. Vstřelená branka kopaninské fotbalisty nabudila a výsledkem bylo několik pěkných akcí. Zanedlouho poté se pak mezi střelce zápasu zapsal Míša Novotný a tato druhá branka vnesla na kopačky kopaninských hráčů ještě více klidu. Domácí se sice nevzdávali, ale jejich všechny jejich akce končily na spolehlivě pracující obraně hostů a velmi dobře chytajícím Míšovi Gregorovi. Za předvedený výkon je určitě třeba kluky pochválit, doufejme, že takovýchto pěkných momentů se během jarní sezóny dočkají ještě několikrát.
Hřiště:Ďáblice