SK Střešovice 1911 B1-0Mladší žáci (U13)
 První jarní prohra mladších žáků 0:1 se Střešovicemi

Datum a čas:19.04.2009 15:15  |  Poločas: 1 : 0  |  Tým: Mladší žáci (U13)
Góly:-
Góly-soupeř:15. Šahini
Sestava:Chvapil - Levý (50. Sagi), Veselý, Komárek, Trojan - Goegebeur(45. Mazzotti), Smith, Vaněk, Doubrava - Tománek (31. Čejka), Koníř (31. Lenge)
Sestava-soupeř:V brance - Jakub Turek, (připraven Kristián Drnek) v poli – Dominik Šebek, Tomáš Pazourek, Martin Roušal, Zbyněk Baláž, Petr Doležal, Martin Kašpar, Lukáš Timko, Martin Vyskočil (25. Jára Malík, 52. Jakub Šírl), Edis Šahini (38. André Kemps, 56. Matouš Koutský), Adam Šperl.

Praha, Střešovice (ves) - Ve vyrovnaném zápase 15. kola 2.třídy měli více štěstí domácí mladší žáci SK Střešovice 1911. Střílený centr si Komárek srazil do vlastní brány. Změna skóre nepřišla ani po dvou trefených břevnech. Druhou půli jsme měli menší převahu, ale soupeř si vítězství pohlídal.

Krásné slunečné počasí nás přivítalo v neděli odpoledne na střešovické umělce. Domácí SK Střešovice 1911 se pohybují na předních místech tabulky. Byli tedy papírovým favoritem, ale vývoj zápasu tomu nenasvědčoval. Přesto, že naše sestava byla již tradičně doplněna hráči z přípravky, dařilo se nám s domácími držet krok. Počáteční nápor jsme ustáli a postupně vyrovnali hru ve středu hřiště.
Na přestávku do šaten jsme šli za stavu 0:1 jenom díky tomu, že střílený centr trefil bránícího Komárka a míč se odrazil do naší branky. Brankář Chvapil neměl šanci zachraňovat.

Druhá půle se pro naše barvy začala vyvíjet daleko slibněji. Změny v sestavě byly znát. Zejména záloha začala pracovat více ofenzivně. Důkazem byl individuální útok Smithe, zakončený pěknou střelou, která bohužel pouze orazítkoval břevno. Další šance přišla s přímým kopem, který kopal Veselý. Zatočená střela mířila do branky, ale brankář domácích byl na místě a míč vyrazil. Situace se opakovala o pár minut později. Tentokrát Veselý trefil břevno.

Když se nedaří, tak se nedaří.  Zápasu by asi slušela remíza, ale fotbalové štěstí si občas zahraje se spravedlností. Důležité však je, že celá sestava Přední Kopaniny předvedla velmi dobrý výkon, na který se určitě dalo koukat.