Karta utkání

AFK Union Žižkov 1-0Starší přípravka B (U10)
Datum a čas:25.01.2009 11:30  |  Poločas: 0 : 0  |  Tým: Starší přípravka B (U10)
Turnaj:Halový turnaj AFK Union Žižkov (25.1.2009)
Sestava:Jan Kozlík - Petr Najman, David Baštář, Jan Procházka - Martin Kuchař (C), Jan Skopec, Ondřej Štědrý, Miroslav Najman

Žižkov (mak) - B-tým starší přípravky po rozpačitém výkonu o branku podlehl ve svém prvním utkání na turnaji AFK Union žižkov domácímu týmu

Vzhledem k nedostavení se týmu Střížkova byl nucen pořadatel narychlo přelosovat pořadí turnajových zápasů a naši hráči tak museli bez dostatečného rozvičení naskočit ke svému prvnímu utkání. Jako již snad stalo nemilou tradicí, výkon našeho týmu v úvodním zápase byl nepříliš přesvědčivý a i když se svým soupeřem hrál vyrovnanou partii, nakonec podlehl 0:1. Domácí tým byl v tomto zápase o něco lepší v kombinaci a to nakonec rozhodlo.