Karta utkání

SK Motorlet Praha 1-4Starší přípravka B (U10)
Datum a čas:18.01.2009 9:30  |  Poločas: 0 : 0  |  Tým: Starší přípravka B (U10)
Turnaj:Halový turnaj ABC Braník (18.1.2009)
Góly:2. Kubáček, 3. Schierreich, 5. Kubáček, 6. Stárová
Sestava:Martin Kuchař (C) - Vendelín Schierreich, Jan Merunka, David Baštář - Antonie Stárová, Martin Kubáček, Matěj Svoboda, Thomas Wheeler, Michael Novotný

Dobřichovice (mak) - B-tým starší přípravky tentokráte v souboji s Motorletem uspěl a do turnajové tabulky si připsal cenné vítězství

SK Motorlet Praha velmi často prověřuje formu malých kopaninských fotbalistů a nejinak tomu bylo i tentokráte. Pro naše hráče byla určitá výhoda v tom, že na rozdíl od svého soupeře, který tímto utkáním zahajoval své učinkování na turnaji, se už rozehráli v předchozím zápase s SK Hostivař a na pohybu hráčů to bylo zejména v první polovině zápasu vidět. Ve třetí minutě už to bylo dva nula, když o rychlé góly Kopaniny se postarali Martin Kubáček z přímého kopu a Venda Schierreich po dobře zahrané kombinaci po rohovém kopu. Kluci z Motorletu se sice chvilkově vzepjali a snížili ve čtvrté minutě na 1:2, ale vítr z plachet jim vzal opět tvrdou ranou z přímého kopu Martin Kubáček. První polovinu zápasu orámovala ještě hezká branka Tončy Stárové. Poté sice stále oba týmy útočily, ale ani jedna šance se už neujala a výsledek 4:1 pro Přední Kopaninu tak už zůstal beze změny.