Karta utkání

SK Čechie Uhříněves 1-1Starší přípravka B (U10)
Datum a čas:11.01.2009 15:09  |  Poločas: 0 : 0  |  Tým: Starší přípravka B (U10)
Turnaj:Halový turnaj AFK Union Žižkov (11.1.2009)
Góly:8. Mazzotti
Sestava:Dominik Chlomek - Jan Merunka, George Mazzotti (C), Martin Kuchař - Max Lucassen, Alex Čejka, Michael Novotný, Michael Christensen, Fabian Lenge

Žižkov (mak) - V zápase s Uhříněvskou Čechií padlo po jedné brance na každé straně a tak další zápas béčka starší přípravky skončil remízou

S týmem, se kterým Přední Kopanina sdílela během turnaje šatnu, se vzhledem k předcházejícím výsledkům obou týmů dal očekávat tuhý a vyrovnaný boj. To se také potvrdilo. Uhříněves šla v polovině utkání do vedení po nedůsledném bránění kopaninských hráčů. Ti však zabojovali a ačkoliv v útoku na nich byla patrná jistá nervozita pramenící z velké snahy o vyrovnání, podařilo se jim v poslední minutě díky kapitánovi Georgemu Mazzottimu vyrovnat. Vzhledem k vývoji utkání byla remíza zasloužená pro oba týmy.