V prvním halovém turnaji jsme ostudu nakonec neudělali

Datum a čas:30.11.2008 8:00  |  Poločas: 0 : 0  |  Tým: Mladší přípravka B (U8)
Góly:Petr Selinger 1. Aleš Ječný 1.
Sestava:1. Chundela Filip 2. Poláček Martin k. 4. Selinger Petr 5. Trojan Micha 6. Ječný Aleš 7. Jan Tůma 8. Jareš Petr 9. Mainolfi Mattia

Zličín - (BOB) Součástí zimní přípravy nebudou jen pravidelné tréninky, ale také několik turnajů, kde budeme sbírat herní praxi a zkušenosti.

K turnaji ve velké hale na Zličíně jsme se sešli v dost okleštěné sestavě. Hrálo se 5+1 na velké branky 1x12 minut. Sestava: Filip Chundela, Martin Poláček (K), Michal Trojan, Honza Tůma, Aleš Ječný, Mattia Mainolfi, Petr Selinger. Tudíž jsme měli pouze jednoho na střídání. Až do posledního zápasu to vypadalo na propadák. Po pěti zápasech jsme měli na kontu poze dva bodíky za dvě remízy. Ale jakoby si to klučíci všechno nechali na poslední zápas. Aleš dal vítězný gól, Filip předvedl dva excelentní zákroky, Martin dirigoval obranu, Michal tahal za záchranné brzdy, Péťa a Honza bojovali o každý míč a Mattia málem přidal další branku. Nakonec tedy zavládla spokojenost. V sedmičlené skupině hrané systémem každý s každým jsme skončili nakonec na 5. místě. Odehrané zápasy: FCPK - Motorlet 0:3 FCPK - Bílá Hora 0:1 FCPK - Dukla Praha 1:1 (branka Petr Selinger) FCPK - Čechie Dubeč 0:0 FCPK - ČAFC Praha 0:2 FCPK - Motorlet 1:0 (branka Aleš Ječný) Celkové pořadí: 1. Motorlet 18 b. 2. Bílá Hora 12 b. 3. ČAFC Praha 9 b. 4. Dukla Praha 8 b. 5. FC Př. Kopanina 5 b. 6. Praga Praha 4 b. 7. Čechie Dubeč 3 b.
Hřiště:Hala Zličín