Mladší přípravka B (U8)0-2FK Loko Vltavín a.s. B
 Po asi nejhorším výkonu podzimu jsme opět prohráli.

Datum a čas:01.11.2008 09:15  |  Poločas: 0 : 1  |  Tým: Mladší přípravka B (U8)

Přední Kopanina - (BOB) I přes to, že kluky neustále nabádáme k bojovnosti a pohybu, do zápasu drtivá většina kluků vstoupila stylem, který připomínal spící panny, než zarputilé fotbalisty prahnoucí po úspěšném výsledku.

Opět se jako největší slabinou týmu mladší přípravky "B" ukázala absence zarputilosti a snahy bojovat, rychlosti v běžeckých soubojích a prakticky neexistující schopnost o kombinační hru. První poločas se odehrával výhradně na naší polovině a málo kdo asi pochopí, že po 25 minutách byl stav pouze 0:1! To, co tým předvedl, se ani nedá nazvat chutí zahrát si fotbal. V poločase proběhla od trenérů v kabině velká bouřka a klukům byla vytýkána především nulová bojovnost a nekolektivní pojetí. Do druhého poločasu jsme ale vstoupili velmi podobně, jak jsme zakončili ten první a tak druhá branka v naší síti na sebe nenechala dlouho čekat. Jen díky neustálým pokynům a nápovědám ze strany trenérů se nám postupně dařilo nepouštět již tak často hosty do dalších velkých šancí a hra se opticky trochu vyrovnala. Do útoku jsme se ale dostávali velice křečovitě. Drsným způsobem se dnes ukázalo, jak velkou ztrátou pro současný tým je neúčast tvořivého útočníka Patrika a Lukáše s Martinem v obraně. Pokud chybí tito kvalitnější hráči, tak je nejsme prozatím adekvátně schopni nahradit. Dnešek byl velkou zkouškou nervů nejen pro přihlížející rodiče, ale především pro oba trenéry. Budeme muset začít tvrdě pracovat, jinak se z toho nikdy nedostaneme. Ptáka Krákoru si domu odnesl Mattia Mainolfi za pěkný průnik před soupeřovu branku, který však gólem neskončil. Bohužel nic lepšího k ocenění dnes nebylo.
Hřiště:P.Kopanina