Tabulka střelců 1-10

SK Aritma Praha B3-1Mladší přípravka B (U8)
 I přes zlepšený výkon v druhém poločase mladší přípravka "B" nestačila na Aritmu.

Datum a čas:18.10.2008 08:30  |  Poločas: 2 : 0  |  Tým: Mladší přípravka B (U8)
Góly:29. min Filip Chundela

Vokovice - (BOB) V dalším mistrovském utkání se naše malé naděje představily na hřišti SK Aritma Praha a po poločase 0:2 prohrály celé utkání 1:3.

Především v prvním poločase nás soupeř dost přehrával a prjevovala se jeho větší vyhranost a zkušenosti. Často nás Aritma tlačila před naší branku a mnohdy s velkými obtížemi se nám dařilo míč odkopávat do bezpečnějších míst, než bylo naše pokutové území. Domácí vstřelili dvě branky a tak se do šaten šlo za stavu 2:0 pro Aritmu. V druhém poločase se hra vyrovnala a akce se střídaly na obou stranách. Za nás se krásně z dálky do šibenice trefil Filip Chundela a domácí přidali také jednu přesnou trefu. A tak utkání skončilo 3:1 pro domácí Aritmu.