SK Čechie Smíchov 7-0Mladší přípravka B (U8)
 Mladší přípravka "B" nestačila na vrstevníky Čechie Smíchov

Datum a čas:20.09.2008 10:30  |  Poločas: 3 : 0  |  Tým: Mladší přípravka B (U8)
Góly:-
Sestava:1 Adam Chrdle, 2 Poláček Martin, 3 Rucker Lukáš, 4 Selinger Petr, 5 Trojan Michal, 6 Ječný Aleš, 7 Jamrich Milan, 8 Jareš Petr, 9 Patrik Mls, 10 Novotný David, 11 Matyáš Jakub, 13 Matyáš Vojtěch

Smíchov (lin) - Ve třetím utkání jsme zavítali na hřiště dalšího těžkého soupeře Čechie Smíchov. Především špatně bráněné rohové kopy soupeře nám nedovolily uhrát lepší výsledek než porážku 0:7.

Byli jsme si vědomi síly soupeře a tak jsme se snažili zaměřit na defenzívní činnost. Hned od první minuty jsme se dostali pod tlak. Adam musel hned ve 2. minutě zasahovat. Poté přišel centr z levé strany, kde operoval velmi dobře kapitán soupeře a jeho střela vedle. V 5. minutě přišla po velmi neobratném odkopu nastřelená ruka. Bohužel v pokutovém území. Penalta. Ale střela z pokutové značky šla vedle naší branky. V 6. minutě se už střelci domácích nemýlili. Po nedůsledném obsazení přišla střela křížem 1:0. Z tlaku jsme se nemohli vysvobodit a ve hře nás držel pohotovými zákroky Adam. Na soupeřovu polovinu jsme se dostávali pouze namátkově a většinou v malém počtu. Petra Jareše a Jakuba Matyáše nikdo v útoku nepodporoval. Ke konci poločasu se ještě domácí prosadili dvakrát. Poprvé střelou zblízka. A podruhé z rohu, kdy se míč odrazil od obránce směrem do branky, kde ještě stačil Adam míč vyrazit, ale na dorážku už nemohl dosáhnout. Do druhého poločasu jsme nastoupili s odhodláním se pokusit zlepšit dojem. Bohužel soupeř měl velmi dobré obránce, kteří nás nepouštěli ani do náznaku šancí, které přicházeli pouze na straně domácích. Ale naši obránci a brankář i se štěstím dokázali polovinu druhého poločasu neinkasovat. Ve 38. minutě nechali naši obránci postupovat jejich levého záložníka až do velmi výhodné střelecké pozice a ani poté k němu nikdo nepřistoupil. Přišla nechytatelná střela pod břevno. 4:0. Poté přišly ještě tři branky z rohu. Špatné obsazování, špatný důraz a vůbec stagnace a neaktivita při soupeřových rozích se odrazily v nepříznivém skóre 7:0. Z rohů jsme dostali 4 branky. Velké mínus. Jinak snaha se upřít nedala a zlepšení v obraně bylo také vidět. Příští utkání se musíme zaměřit na bránění rohů, na větší důraz a na chození do soubojů.
Hřiště:Čechie Smíchov