Starší přípravka B (U10)1-4SK Třeboradice B
 Béčko starší přípravky prohrálo s béčkem Třeboradic 1:4

Datum a čas:06.09.2008 09:30  |  Poločas: 1 : 2  |  Tým: Starší přípravka B (U10)
Góly:9. Wheeler (1:1).
Góly-soupeř:7. Martínek (0:1), 14. Němec (1:2), 28. Němec (1:3), 42. Zima (1:4).
Sestava:Dominik Chlomek - Jan Merunka, Martin Kuchař, Jan Procházka, Jan Skopec - Matěj Svoboda, Jan Kozlík, Michael Christensen, Thomas Wheeler, Matěj Štél - Michael Novotný, Jan Kaňovský.
Sestava-soupeř:Kadlec, Farkaš, Honzíček, Němeček, Němec, Matoušek, Martínek, Panskyc, Štěpánek, Zima, Pospíšil, Šikýř, Sirotek.

Praha (truh) - První mistrovské utkání se béčku naší starší přípravky příliš nevyvedlo. Prohrálo s Třeboradicemi 1:4. V prvním poločase byl výkon obou mužstev velice sympatický. Hrál se otevřený fotbal bohatý na šance, a však po změně stran našim pomalu docházely síly, čehož soupeř bez váhání využil.