Datum a čas:10.09.2008 17:00  |  Poločas: 1 : 0  |  Tým: Mladší dorost (U17)
Góly:-
Góly-soupeř:27. min. 1:0 60. min. 2:0 76. min. 3:0 - penalta
Sestava:Kostříž - Brož, Holeček, Zeman, Marmazinský, Vik, Kozlík, Fárka (66. Jindřich), Štedrý, Ebr, Lanegger (58. Novotný) Dále připraven : Zajdl

Kyje (far) - Mladší dorost předehrává utkání 12. a 13. kola z listopadu. V září tedy hraje anglický týden neděle - středa - neděle. Utkání bylo v prvním poločase vyrovnané a hra se přelévala z jedné strany na druhou. Ve druhém poločase převzali domácí inicativu a hráče FCPK nepustili k vážnější akci. Ani přeskupení našich řad nepomohlo ke zvratu v utkání.

Vzhledem k marodům a nepřítomnosti některých hráčů, musel trenér improvizovat na některých postech a bylo to na naší hře znát. Soupeř bránil v pěti až v šesti lidech především ve středu plochy. Hráči FCPK se však snažili prosadit právě středem. 5. min. - Štědrý střela vedle tyče 16. min. - trestný kop z pravé strany bez zakončení 23. min. - rohový kop FCPK 25. min - Ebr naběhl za obránce - střílí těsně vedle branky 27. min. - křížná střela domácích z hranice velkého vápna a Kyje vedou 1:0 36. min. - hrubý faul zezadu na Marmazinského zůstal nepotrestán kartou - faul bez míče - trestný kop zprava bez důrazného zakončení. Hráči FCPK vyrovnali hru, ale stále hrajeme středem, který je přehuštěn. 38.min. centrovaný míč do malého vápna - ve výskoku faul brankáře domácích na našeho útočníka - bohužel bez povšimnutí rozhodčího Poločas 1:0 pro domácí. 41. min. Vik po trestném kopu přestřelil 50. min. Marmazinský za faul, který nebyl, žlutá a Zeman za řeči žlutá 54. min. Kozlík se přesunul na místo stopera a Holeček posílil zálohu - ani tato změna však nepomohla 58. min střídání - ze hřiště odešel Lanegger a střídal ho Novotný Domácí mají iniciativu na svých kopačkách 60. min. domácí vedou 2:0 62. min. Štědrý žlutá karta za faul 66. min. střídání - hřiště opustil Fárka a střídá ho Jindřich 67. min. Štědrý střela na branku, brankář domácích kryje 74. min. Ebr těsně nad branku 76. min. hráč domácích bez přispění hráče FCPK padá v pokutovém území a rozhodčí píská vymyšlenou penaltu, domácí vedou 3:0 80. min. rozhodčí nastavuje 3 minuty KONEC, 3:0 pro Kyje!
Rozhodčí:Minha Martin
Žluté karty:50. min. Marmazinský za faul 50. min. Zeman za řeči 62. min. Štědrý za faul