Tabulka střelců: MD

FK Sparta Košíře 2-6Mladší dorost (U17)
 Na značně rozmoklém terénu se zápas mladšímu dorostu povedl

Datum a čas:08.11.2008 10:15  |  Poločas: 1 : 3  |  Tým: Mladší dorost (U17)
Góly:14: min. Suja 1:1 39. min. Suja 1:2 40. min. Peclinovský 1:3 46. min. Suja 1:4 66. min. Suja 1:5 79. min. Peclinovský 2:5
Góly-soupeř:10. min. 1:0 30. min. 2:5
Sestava:Kostříž (47. Lanegger) - Brož, Kozlík, Holeček, Marmazinský (44. Štědrý), Vik, Peclinovský, Fárka, Rabas, Jindřich, Suja Náhradníci - Štědrý, Laneger

Košíře ( far ) - Na silně rozmáčeném terénu a za stálého deště začal zápas vyrovnaně s mírnou naší převahou. Bohužel jak to bývá nedáš dostaneš. Z ojedinělé akce domácích se zrodila prudká střela, kterou náš brankář trochu podcenil a mezi nohama po zbrždění rukou mu prolétla do sítě. Naši hráči se nevzdali a mužstvo začalo šlapat. Střelecký koncert předvedl Suja, který teprve v letošní podzimní sezóně začal hrát organizovaný fotbal. Čtyřmi góly rozvlnil soupeřovu síť. Dva góĺy doplnil Peclinovský. Stínem utkání bylo ve 47. min. po faulu zranění kolena našeho brankáře Kostříže. Utkání úspěšně dochytal předstoper Holeček. Zbytek utkání naši hráči zvládli a dovedli do úspěšného konce.

Jak šly minuty : 6. min. náš rohový kop - bez užitku 7. min. hezká akce Rabas - Vik brankář chytá 10. min. po ojedinělé akci domácích na kluzkém terénu 1:0 pro domácí 14. min. Vik zprava zacentroval Suja 1:1 16. min Vik - Rabas - těsně nad 18. min. z levé strany prudká střela domácích - Kostříž vyráží 28. min. náš faul na hranici velkého vápna uprostřed - střela šla nad 39. min. po krásné akci Fárka vysunul Suju do volného prostoru a posledně jmenovaný upravuje na 1:2 40. min. Rohový kop Rabase - Peclinovský nekompromisně 1:3 Poločas byl ukončen za stavu 1:3 pro FCPK 42. min. Rabas vystřelil těsně nad 44. min. Marmazinský má natažený sval a střídá ho Štědrý. 46. min. Rabas vysunul hezkou přihrávkou Suju a ten se trefuje potřetí v zápase 1:4 47. min. po faulu na našeho brankáře ( šlapák ), musí opustit hřiště - zraněné koleno. Do branky nastuje předstoper Holeček, místo předstopera zaujímá Fárka a Rabas se stahuje doprostřed zálohy. Kostříže střídá Lanegger 51. min. Rabasův trestný kop těsně vedle 60. min. Suja těsně vedle po narážečce s Vikem 66. min. Laneger předkládá do výhodné pozice Sujovi a ten se v tomto zápase nemýlí a trefuje se po čtvrté 1:5 70. min. domácí po změně brankáře cítí příležitost a zvyšují obrátky. Podařilo se jim před koncem snížit na 2:5 79. min. Rohový kop Rabase - nacvičená standartní situace a Peclinovský upravuje 2:6. 82. min. konečný výsledek 2:6 pro FCPK
Rozhodčí:Hlaváček Erik
Hřiště:Košíře