Rezerva veze z Podolí remízu 0:0, k vítězství měla blíž

Datum a čas:29.08.2008 10:15  |  Poločas: 0 : 0  |  Tým: FCPK B
Góly:-
Góly-soupeř:-
Sestava:Pavelka - Rákosník T., Brejcha P., Leubner, Vaníček - Škornička (80. Slivenecký), Cigánek (K), Rákosník M., Makal - Trojan, Bajar. Trenér: Čestmír Odstrčil.
Sestava-soupeř:Vodička - Moravec, Hořejší, Michl (K), Mareček, Kolafa, Bína, Filip, Mejzr, Machulka, Haleš. Na střídání připraveni: Čunát, Bělohlávek, Hadámek, Mlejnek.

Praha (cig) - Po vítězství doma nad Braníkem přidal B team FCPK do tabulky další bodík za remízu 0:0 na hřišti AFK Slavoj Podolí B. Hrálo se ve stejný čas jako áčko, takže z kádru A týmu přišel jen Škornička, který se rozehrává po zranění. Přesto rezerva sahala po třech bodech. Vzhledem k počtu šancí k nim měla určitě blíže než domácí.

Domácí Slavoj Podolí B odstartoval sezónu remízou 0:0 na hřišti nováčka Gordic Kačerov. Po sobotě přidal stejný výsledek i v domácím prostředí. Nula na kontě vstřelených branek ukazuje s čím má Podolí aktuálně největší problém. Střílení branek! Ani proti Kopanině B si prakticky nevypracoval Slavoj žádnou šanci. Kopanina B na tom byla s počtem šancí výrazně lépe, ale efekt byl tentokráte rovněž nulový. V první půli měl Michal Rákosník na hlavě gól po trestném kopu Cigánka, ale poslal míč nad branku Vodičky. Do dobré šance se dostával Škornička, ale špatně míč zpracoval a obránci jej do vápna nepustili. Domácí měli k dispozici velké množství standardních situací, ze kterých však Pavelku prakticky neohrozili. Utkání řídil šéf komise rozhodčích pan Ulrich, na první lajně měl zkušeného Jiřího Nováka, druhou lajnu vzal při nedostavení rozhodčího Fiedlera domácí správce a bývalý výborný fotbalista Karel Vaněček. Druhá půle začala vyrovnaně, ale pak překvapivě mladší tým Podolí začal fyzicky odpadat a Přední Kopanina se dostala do tlaku. Vypracovala si několik šikovných možností ke skórování, ale domácí podržel výrazně gólman Vodička. Vodička se zaskvěl zejména když vyběhl a skočil pod nohy Škorničkovi, který na něj postupoval zcela sám. Zákrok zápasu pak Vodička předvedl po hlavičce střídajícího Sliveneckého, kterou dostal fantasticky mimo branku. Další gólovou hlavu měl Michal Rákosník, ale stejně jako v první půli šel míč nad branku. Pálit z ruzných pozic se snažil Trojan, ale Vodička vše pochytal. Domácí ve druhé půli hrozili pouze z rychlých brejků, které si hostující obrana pohlídala. Soupeři se tak nakonec rozešli smírně bez branek.
Rozhodčí:Ulrich J. - Novák, Vaněček (laik)