Tabulka střelců: Pard

Sokol Dobrovíz 3-4Pardálové
 Pardálové zpět na vítězné vlně. V deštivé Dobrovízi padlo sedm branek.

Datum a čas:22.05.2019 18:00  |  Poločas: 2 : 4  |  Tým: Pardálové
Góly:Novák (1:1, as. Krulich), Trojan (1:2, as. Dvořák), Trojan (1:3, as. Novák), Kolář (1:4, as. Rákosník)
Góly-soupeř:Ryneš (1:0), Kolský (2:4), Mareček (3:4)
Sestava:Jelínek - Vaníček, Odstrčil, Cigánek, Pala - Krulich, Novák, Kolář, Dvořák - Trojan, Rákosník. Hokejové střídání: Stára, Bíro.
Sestava-soupeř:Hájek – Krupička M., Kadlec, Holoubek, Novák – Kubeš, Ryneš, Kolský, Horák – Mareček, Veselý – Maršálek

Dobrovíz - Druhý zápas v jarní sezóně sehráli Pardálové Přední Kopaniny v Dobrovízi a byla z toho výhra 4:3. Celý zápas provázelo anglické deštivé počasí a hřiště bylo ve výborném stavu. Klíčová pasáž pro výsledek se odehrála v první půli, kdy Kopanina otočila z 0:1 na 4:1. Tříbrankový náskok už domácí nedohnali. Příště se jede do Rudné (pátek, 31.5. od 18 hodin).

Hodnocení zastupujícího managera - Tomáš Cigánek :

Chtěli jsme si zvednout náladu po porážce na Aritmě vítězstvím. To se podařilo a jsme spokojeni. Kromě čtyř branek jsme trefili ještě třikrát tyč a jednou břevno. Pětadvacet minut v první půli kdy jsme nastříleli čtyři branky bylo z naší strany TOP. Ve druhé půli nám začaly docházet síly a začali jsme se věnovat víc řečnění než hraní, navíc jsme v únavě místo postupné kombinace chtěli hned dávat složité finálky, ztráceli spoustu jednoduchých míčů a následně jsme museli zachytávat rychlé kontry soupeře. Dobrovíz jediným gólem ve druhé půli snížila na 3:4, my jsme měli také další šance, ale už gól nepadl.

Rozhodčí:Jiří Rákos
Hřiště:Dobrovíz