Tabulka střelců: Pard

FK Dukla Praha 2-3Pardálové
 Pardálové zahájili jaro výhrou na Julisce. Otáčeli z nepříznivého stavu 0:2!

Datum a čas:18.04.2017 18:30  |  Poločas: 2 : 0  |  Tým: Pardálové
Góly:Trojan (2:1, as. Řezníček), Rákosník M. (2:2, as. Krulich), Jedlička (2:3, as. Krulich)
Sestava:Jelínek - Střelec, Odstrčil, Cigánek, Fryk - Řezníček, Bartoš, Jedlička, Stára - Bíro, Rákosník. Hokejové střídání: Trojan, Krulich, Gavenda. Hrající manager: Jaroslav Bíro.

Juliska - Jako poslední z týmů FC Přední Kopanina vstoupili do jara Pardálové. Nejdelší zimní spánek na nich byl znát na slavném stadiónu Juliska pouze v prvním poločase. Proti domácímu výběru tahali za kratší konec, minimálně ve věci skóre, a do šaten šli za nepříznivého stavu 0:2. Druhých pětačtyřicet minut však přineslo zásadní zvrat. Po brankách Trojana, Rákosníka a Jedličky hosté změnili běh dějin a vezou domů první jarní výhru.

Na podzim Pardálové FCPK odehráli osm zápasů při bilanci dvou výher (Čechie Smíchov, Dobrovíz), čtyř remíz (Dolany, Nebušice, Aritma, ČAFC) a dvou proher (Rudná, Střešovice). Dobrý vstup do jarní části dává doufat, že teď by výher mohlo být více. Celý jarní rozpis Pardálů najdete zde.

Na Julisce se do hry dostalo čtrnáct hráčů, z toho kvůli zranění nedohráli Bíro (sval) a Gavenda (kotník). Po zápase panovala spokojenost. Zvednout se z dvoubrankového manka je vždy úspěch!

Hodnocení managera - Jaroslav Bíro:

Jako tradičně na Julisce kvalitní zápas i díky slušně hrajícímu soupeři. Hrálo se na nově položené umělé trávě, takže na povrch se ani jeden z týmů nemohl vymlouvat. V první půli jsme pár šancí neproměnili, největší Trojan s Rákosníkem, na druhé straně soupeř byl velice efektivní a v podstatě ze dvou šancí dvakrát skóroval. Jednou velmi pravděpodobně z ofsajdu. Do druhé půle jsme šli s odhodláním skóre zvrátit, a to se povedlo. Myslím, že zaslouženě. Hráli jsme aktivně, často i napadali a hlavně začali proměňovat šance. Dobrý vstup do jara a už se těšíme do Dobrovíze.

Příští zápas: DOBROVÍZ vs FCPK PARDÁLOVÉ (pátek, 28.4. od 18:00)

Reklama: česká firma z Horoměřic - SEJTO, výroba a prodej nejen zednického nářadí. Výroba z kvalitního vysušeného dřeva. Informace hledejte na www.sejto.cz . FCPK doporučuje SEJTO !!!

Rozhodčí:Lysina Miroslav
Hřiště:Juliska