Bezbranková remíza Přední Kopaniny B v Řeporyjích. Ztráta dvou bodů!

Datum a čas:10.09.2016 17:00  |  Poločas: 0 : 0  |  Tým: FCPK B
Góly:-
Góly-soupeř:-
Sestava:Vácha - Sweeney, Pícka, Holeček (K), Fárka J. - Buzek, Kolář, Kozlík, Jurek - Řezníček (73. Brož), Fárka P. Trenér: Tomáš Cigánek.
Sestava-soupeř:Kouba, Šebesta, Vodsloň, Svoboda, Pavelka, Vosmík, Tůma (37. Šmat), Hlaváček (K), Blažek, Štěpánek R., Štěpánek P. Trenér: Jiří Rychtařík.

Řeporyje - Ve třetím kole 1.B třídy veze Kopanina B jeden bod z Řeporyj. Bezbranková remíza je úspěchem domácího týmu, který zejména ve druhé půli byl pod velkým tlakem. Hostům však chyběl střelec. Vzadu Kopanina B udržela podruhé nulu a po třech kolech má čtyři body. Za týden je na programu derby. Na stadión U Drahušky přijedou Střešovice B.

Na stadión v Řeporyjích se Kopanina B vrátila po roční pauze ve 2.třídě. V sestavě domácích stále bratři Štěpánkové, na lavičce to stále šéfují Rychtaříkové. Chcete-li si připomenout vzájemné zápasy sezóny 2014/2015 můžete zde: (doma 6:0, venku 1:3).

Sobotní zápas přinesl průměrnou úroveň. První poločas byl vyrovnaný po jedné šanci na obou stranách. Kopaninu podržel Vácha odvážným skokem pod nohy hráče Řeporyj, na druhé straně přestřelil Řezníček a hezky z dálky vypálil Kozlík.

Ve druhém poločase se Řeporyje dostaly pod soustavný tlak hostů, který však ustály. Kopanině chyběl klasický útočník a před vápnem soupeře to byla bída. Když už se dostali do šancí Holeček, Fárka nebo Jurek, vždy se podařilo střely obráncům zblokovat nebo výborně zasáhnul gólman Kouba. Exekutoři trestných kopů Kozlík s Kolářem poslali své přímé kopy z dobrých pozic do ochranných sítí a nepomohlo ani vysunutí vysokého Pícky na hrot, protože většina centrů létala až do branky a Kouba je pohodlně stahoval.

Remíza je úspěchem domácích, pro Kopaninu B to je ztráta dvou bodů.

Tomáš Cigánek (trenér) - hodnocení zápasu:

Po porážce s Nebušicemi jsme chtěli přivézt body z Řeporyj. Nepovedlo se, takže zklamání. Soupeř už má řadu hráčů za zenitem své výkonnosti, tyhle zápasy bychom měli vyhrávat. V první půli to bylo slabé stejně jako před týdnem, druhý poločas už jsme konečně začali hrát. Pohyb, přihrávky, vyhrané souboje. Chybělo tomu zakončení, neměli jsme žádného klasického útočníka, natož střelce. S Bohoušem Strnadelem bychom tento zápas vyhráli 3:0.

PŘÍŠTÍ ZÁPAS: FCPK B vs SK STŘEŠOVICE B (neděle, 18.9. v 17:00)

ZAJÍMAVOSTI ZÁPASU: místy velice suchý trávník; utkání sledoval sportovní manažer A mužstva Sálem Hebousse dříve trenér Řeporyj; během utkání narazil osobní vůz do hrazení okolo hřiště a vysklil si zadní okno.

Reklama: pro nákup osobních vozů doporučujeme společnost SMAŽÍK s.r.o. V Kladně prodává auta značek Jeep, Opel, Alfa Romeo, Mitsubishi a Fiat. Výhodné ceny pro členy klubu FCPK.

Rozhodčí:Novotný - Matouš, Tesárek
Žluté karty:Blažek - Fárka P., Holeček M.
Hřiště:Řeporyje