Do třetice remíza. Kopanina inkasovala v Měcholupech v poslední minutě.

Datum a čas:24.07.2013 18:00  |  Poločas: 1 : 0  |  Tým: FCPK
Góly:53. Santler (1:1, as. Juckem), 77. Juckem (2:1, as. Kozlík)
Góly-soupeř:33. (0:1), 90. (2:2)
Sestava:Švarc - Brabec (75. Fárka J.), Tržický, Smejtek, Vik (67. Fárka P.) - Fárka J. (31. Sýkora, 75. Kozlík), Blažek, Melničuk (K, 73. Holeček T.), Kozlík (46. Peclinovský) - Juckem, Santler. Trenéři: Hebousse & Šturma.

Horní Měcholupy - Fotbalisté Přední Kopaniny i ve třetím přípravném zápase remizovali. Proti kombinovanému týmu přeborové Viktorie Žižkov a třetiligových Horních Měcholup přišli o výhru v poslední minutě. Do té doby vedli 2:1 po brankách Santlera a Juckema. Na hřišti v Horních Měcholupech diváci viděli svižný fotbal se spravedlivým výsledkem.

První poločas měli více ze hry domácí hráči, hrající v červeno-černých dresech. Oproti Kopanině měli viditelnou výškovou převahu a byli důraznější v soubojích. Defenziva FCPK však pracovala slušně. Ve 30. minutě pak musel Švarc vytáhnout famózní zákrok po hlavičce z bezprostřední blízkosti.

Za tři minutky se však už měnilo skóre. Přihrávka do uličky a přesné zakončení. Žižkov šel do vedení 1:0.

Po inkasované brance Kopanina hru vyrovnala a při Brabcově trestném kopu nechybělo příliš a bylo vyrovnáno. Stejný hráč o pár minut později rozesmál všechny přítomné, když vhodil aut a míč po dopadu prasknul...

Do druhé půle Žižkov poslal osm nových odpočinutých hráčů, přesto aktivita se přesunula na kopačky Kopaniny. A brzy bylo vyrovnáno. V 53. minutě překvapil obranu soupeře Juckem dlouhým autem za obranu a Santler elegantně přehodil příliš vpředu stojícího gólmana - 1:1.

Většinu ofenzivních akcí táhla dvojice Juckem - Santler, zejména druhý jmenovaný byl hodně aktivní a měl několik dobrých příležitostí k zakončení. Druhý gól však už nepřidal.

Naopak dal ho jeho kolega Juckem. V 77. minutě vysunul Petr Fárka Kozlíka, ten nastřelil míč před branku a Američan, kterému bude za pár dní osmadvacet doklepl míč do sítě. Po hattricku proti Dlouhé Lhotě je Juckem se 4 góly zatím nejlepším střelcem letní přípravy.

Kopanině se podařil obrat ve skóre, ale na první výhru v přípravě nakonec nedosáhla. Po dvou neuznaných gólech Viktorky kvůli ofsajdům totiž v poslední minutě nezahrála obrana ve vápně dost důrazně a hráč soupeře dostal dost prostoru ke střele. Napálil míč pod břevno a bylo vyrovnáno. Sudí Dobrý po brance už nenechal ani rozehrát a pískal se konec.

Příští utkání sehraje Přední Kopanina v sobotu proti Novému Knínu (1.A třída). Hraje se v 17 hodin na hřišti Prostřední Lhoty.

Zde klikněte na přehled odehraných i příštích zápasů FCPK...