Tabulka střelců: MD

Mladší dorost (U17)4-0SK Aritma Praha B
 Derby s Aritmou ovládli mladší dorostenci, vyhráli 4:0.

Datum a čas:28.09.2015 16:30  |  Poločas: 3 : 0  |  Tým: Mladší dorost (U17)
Góly:12. Mikl (1:0, as. Schierreich), 29. Mikl (2:0), 40. Svoboda (3:0, as. Roberts), 67. Mikl (4:0)
Góly-soupeř:-
Sestava:Gregor - Schierreich M., Kozlík (K), Čadek, Jamrich - Schierreich V., Svoboda, Tesárek, Roberts - Babar, Mikl. Hokejové střídání - Katz, Chlomek, Bytomski, Bělohradský. Trenér: Roman Hemzáček.
Sestava-soupeř:Kuchař - Beneda, Kožený, Racocha (K) - Gibas, Maršál, Žák, Kařízek - Tuček, Bastl, Kalabis. Hokejové střídání - Horák, Elefant, Žáček. Trenér: Radovan Loužecký.

Přední Kopanina - Derby je naše! Mladší dorostenci stále bez ztráty bodu! Zápas otevřel domácí Mikl již ve 12. minutě, po půlhodině hry to bylo již 2:0 po dalším gólu Mikla. Branku v poslední minutě prvního poločasu zaznamenal ještě Matěj Svoboda. Do druhého poločasu začala Aritma více držet balón, avšak jediný gól druhého poločasu si připsala Přední Kopanina, po třetí v zápase s trefil Mikl.

Na Den české státnosti (tj. 28. září) se na kopaninském stadiónu odehrálo derby mezi Přední Kopaninou a Aritmou, týmy z Prahy 6. Toto malé derby začalo lépe pro domácí, kteří již ve 12. minutě šli do vedení. Po vzdušné přihrávce Schierreich V. do úrovně malého vápna ve velkém vápně se z prvního doteku opřel do balónu Mikl a trefil to parádně. Od zadní tyče se míč odrazil do sítě - 1:0.

Jednu z největších šancí si připsala Aritma před druhým inkasovným gólem. Tuček si dokázal obhodit Kozlíka, jenže jasné stop mus tělem vystavil Schierreich M., míč si poté sebral Gregor. O chvíli později dokázal čistě odebrat míč ze stoperových kopaček Mikl a prostřelil Kuchaře v souboji jeden na jednoho. Ve 29. minutě to bylo 2:0.

Do poločasu se Kopanina trefila ještě jednou. Celé to vzniklo po úniku Schierreich V., který vybojoval roh. Ten nakrátko rozehrál s Robertsem, který poslal centr na přední tyč. Kuchař vyběhl, aby balón vyboxoval, což se mu povedlo, jen částečně. Míč vyboxoval jen do vzduchu a ten se mu začal stáčet do brány. Vše se seběhlo tak rychle, že se skoro všichni nestihli zorientovat. Skoro, až na Matěje Svobodu, který na brankové čáre míči jen pomohl dostat se za ní.

Po prvním poločase za stavu 3:0 se šlo samozřejmě na hřiště v dobrém rozpoložení. Aritma musela dát na začátku poločasu gól, aby mohla pomýšlet na zdramatizování zápasu. Chvílemi i tlčila Kopaninu, jenže ta se vždy dokázala osvobodit a chodit do rychlých brejkových situací. Jedné takové svým třetím gólem v zápase využil Mikl. Do konce zbývalo 13 minut a do brejku es dostala dvojice Babar a Mikl, druhý jmenovaný to vzal na sebe a definitivně pohřil už pramalé šance hostujícího týmu.

V příštím venkovním zápase se utká Kopanina s Újezdem nad Lesy, která má zatím devět bodů z dvanácti a nejvíce vstřelených gólů.

Rozhodčí:Radek Kolář
Žluté karty:Babar (FCPK)