Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partneři klubu

Hlavní partneři klubu

 

Výhradní dodavatelé

 
 

FCPK - víc než fotbal...

Projekt fotbalového klubu FC Přední Kopanina, to není jen fotbal. Tento sportovní fenomén je určitě základním kamenem naší činnosti a spojovacím článkem pro naše členy i fanoušky, ale kolem něj běží život.

Partnerské PR akce

FCPK doporučuje: VINEYARDS. Dovozce francouzských vín od nezávislých vinařů.
Partnerské PR akce  |  21.11.2011
P ř e d n í K o p a n i n a - Podívejte se na eshop společnosti Vineyards Wine Importers s.r.o., která je dovozcem francouzských vín (www.vineyards.cz). Najdete špičková vína, která jsou výjimečná tím, že jsou od nezávislých soukromých francouzských vinařů. Tyto vína nenajdete v sítích obchodních řetězců, můžete na ně narazit v restauracích, třeba v síti Ambiente kam Vineyards dodává. Společnost je partnerem klubu FCPK a díky klubové kartě máte i výhodnější nákup.
 
Smažík na Kopanině ukázal Freemont. Žádný diblík, ale kus pořádného auta!
Partnerské PR akce  |  19.11.2011
P ř e d n í K o p a n i n a - Dealer značky Fiat, společnost Smažík Kladno, představil při utkání FCPK vs. Jirny na Kopanině Fiat Freemont. Tento model se objevil na trhu poté, co společnost Fiat koupila americký Chrysler. Fiat Freemont je přezdívaný Chrysler pro Evropu a vznikl adaptací Dodge Journey. Na Kopanině tento bourák neunikl pozornosti fotografů - podívejte se!
 
Povedená tombola v zápase s Meteorem. Soutěžilo se i o klubovou kartu FCPK.
Partnerské PR akce  |  05.11.2011
P ř e d n í K o p a n i n a - Pět šťastných výherců vylosovala Alenka Lukešová v rámci tomboly při utkání 12. kola divize mezi domácí Přední Kopaninou a dalším pražským účastníkem této soutěže - FK Meteor Praha. Sestava na kávu Alfa Romo, sekt, dárková koš, klubová karta a čtrnácti kilová kýta. To byly ceny. Nejcennější 1. cenu bral Petr Fárka, dorostenec FCPK.
 
Značkové vybavení na zimu...členové FCPK kupují v David Sport Harrachov!
Partnerské PR akce  |  22.10.2011
H a r r a c h o v - Chcete-li navštívit široko daleko vyhlášený obchod se značkovým zimním zbožím, udělejte si výlet do Harrachova. Nebudete litovat. DAVID SPORT přímo v srdci Harrachova Vám poskytne zimní vybavení těch nejlepších značek za ceny, které jinde nenajdete. Společnost David Sport Harrachov je partnerem klubu FCPK a proto při nákupu můžete využít slev s Vaší klubovou kartou!!!
 
Další tombola rozdána. Salám, tláča, párky i kýta. Dárky od Řeznictví U Rysů.
Klubové akce  |  21.10.2011
P ř e d n í K o p a n i n a - Fanoušci na stadión Přední Kopaniny chodí za dobrým fotbalem a také na poločasovou tombolu. Během přestávky se na ploše losuje pět vítězných vstupenek. Sekt, klubová karta, dárkový balíček a vítězná kýta to jsou tradiční ceny, které vždy vylepší dárky od partnera utkání. Proti Baníku Souš bylo tím partnerem řeznictví U Rysů a o lahůdky bylo postaráno.
 
Totální výprodej v Cyklo Šauer tento týden. Teď je ten správný čas nakupovat!
Partnerské PR akce  |  17.10.2011
N e b u š i c e - Partner klubu FC Přední Kopanina, společnost Cyklo Šauer, doporučuje všem si tento týden najít čas a zajít do obchodu do Nebušic. Od 17. do 22.10. je zde totální výprodej a slevy od 20 do 60% na všechno, kola, doplňky, helmy, oblečení... Prodejna Cyklo Šauer je v Praze 6 - Nebušicích přímo na hlavní ulici, to nemůžete minout!
 
Únětický pivovar uvádí: Únětickou desítku (tradiční běh do Roztok a zpět)
Partnerské PR akce  |  12.10.2011
Ú n ě t i c e - Fanoušci FC Přední Kopanina žijí o víkendu zápasem 10. kola divize mezi FCPK a mosteckým klubem Baník Souš (sobota, 15:30), ale víkend přinese i další zajímavou akci. Běží se tradiční běh Únětická desítka, z Únětic do Roztok a zpět. V cíli bude na účastníky čekat skutečná vychlazená desítka. I děti mají svůj běh: Únětickou limošku.
 
Dort z Café Girafe dostane Martin Stára. Koupil si klubovou kartu FCPK a vyhrál!
Partnerské PR akce  |  15.09.2011
P ř e d n í K o p a n i n a - Mít klubovou kartu FCPK se prostě vyplácí. Přesvědčil se o tom i Martin Stára. Dlouholetý hráč Přední Kopaniny a stále ještě opora kopaninské rezervy si zakoupil svou kartu před utkáním divize s Vilémovem a v poločase byl vylosován a vyhrál dort od partnera klubu Café Girafe v Suchdole. Při losování ze všech prodaných karet totiž Patrik Rokl vytáhl právě jeho číslo sedmačtyřicet!!!
 
Sobota po fotbale: Kytarový dýchánek Elišky Ptáčkové v Únětickém pivovaru
Partnerské PR akce  |  12.08.2011
Ú n ě t i c e - Nemáte-li program na sobotu odpoledne a večer, my ho pro vás máme. Přesně v 17 hodin startuje nový ročník divize a fotbalisté Přední Kopaniny přivítají na svém stadiónu Union Čelákovice. Po skončení zápasu se můžete přesunout do nedalekého Únětického pivovaru, kde je na programu podvečerní kytarový dýchánek Elišky Ptáčkové. Nevšední hudební zážitek doplní grilované špízy a Únětické pivo. To se samozřejmě bude točit i na stadiónu FCPK během divizního utkání, protože Únětický pivovar je partnerem našeho klubu!
 
Smažík v sobotu vystaví Fiat Grande Punto. Přestavba vozu na LPG zdarma!
Partnerské PR akce  |  10.08.2011
P r a h a - Fotbalový klub FC Přední Kopanina a generální partner Fiat ČR slaví v letošním roce desetileté (!) výročí vzájemné spolupráce. To znamená, že i v letošní sezóně se budete s Fiatem setkávat v našem klubu na každém kroku. Chybět nebude ani v sobotu, kdy startuje nová sezóna divize. Náš nejbližší regionální dealer vozů Fiat Smažík Kladno bude vystavovat během utkání Fiat Grande Punto. A pokud byste si tento vůz koupili nový, přestavba vozu na LPG pohon proběhne zdarma a při provozu ušetříte až 40%. I to se dozvíte v sobotu na Přední Kopanině!
 
V sobotu proběhl křest Únětického piva na stadiónu FCPK. Podívejte na video!
Partnerské PR akce  |  20.06.2011
P ř e d n í K o p a n i n a - Po 60 letech se v Úněticích oživila tradice místního pivovaru. Únětický pivovar už zase vaří pivo a chce se stát regionálním lídrem. Má dobře nastartováno, protože pivo je skutečně vynikající. V sobotu ho mohli ochutnat i diváci při divizním zápase FCPK vs. Polepy, kde proběhl křest Únětického piva. Pivovar se stal nejen partnerem utkání, ale rovněž partnerem klubu na nadcházející sezónu. Spojení přišel na Kopaninu podpořit i ředitel pivovaru Štěpán Tkadlec. Podívejte se na video!!!
 
Kouzlo Alfa Romeo přestalo učinkovat. Kopanina prohrála! Bude příště Fiat?
Partnerské PR akce  |  05.05.2011
P r a h a - Porážkou s Teplicemi B skončila série tří jarních domácích zápasů Kopaniny v divizi bez porážky. A konec této série znamená také konec jednoho rituálu. U všech předchozích domácích úspěšných výsledků byl na stadiónu vystaven některý z vozů Alfa Romeo. A kvůli štěstí nechyběla Alfa ani proti Teplicím. Nádherná AR Giulietta!!! Tentokráte však její kouzlo přestalo učinkovat. Domácí prohráli. Zajímalo nás, co společnost Smažík Kladno tedy vystaví příště.
 
Akce Fiat: 14 dní s bonusem až 70.000 Kč. Jedinečná nabídka jen do 30.dubna!
Partnerské PR akce  |  21.04.2011
P r a h a - Využijte "šťastných" 14 dní u Fiatu. Mezi 17. a 30. dubnem zde můžete nakoupit 400 vozů z celé modelové řady s bonusem až 70.000 Kč. Vozy s klimatizací již od 173.900 Kč. Vyhledejte si svého dealera značky Fiat. Pro členy FCPK i naše fanoušky je tím nejbližším Smažík Kladno, který sídlí ve Slánské ulici 111 v Kladně.
 
Fiat Smažík Kladno v sobotu na Kopanině vystavoval Alfa Romeo 159. Nádherná!
Partnerské PR akce  |  19.04.2011
P ř e d n í K o p a n i n a - Společnost Smažík Kladno vystavuje pravidelně každý domácí divizní zápas své vozy z rodiny Fiat. A protože jste Vy, naši fanoušci, na jaře chtěli vidět z koncernu Fiat také značku Alfu Romeo, neváhal ředitel společnosti Pavel Smažík servírovat další nádherný kousek: Alfa Romeo 159 Sportwagon! Stála na stadiónu po celý zápas divize mezi Kopaninou a Českým Dubem. A přinesla štěstí domácím barvám. Hráči FCPK zvítězili 2:1!!!
 
Partner dnešního utkání: POLÁČEK FARMA HOLE. Čerstvé mléko z automatů!
Partnerské PR akce  |  16.04.2011
P ř e d n í K o p a n i n a - Partnerem dnešního divizního utkání mezi FCPK a PFC Český Dub je společnost Poláček Farma Hole. Rodinná farma se nachází nedaleko Přední Kopaniny. Stačí když ve Velkých Přílepech odbočíte na Svrkyni a pak už následuje Hole. Rod Poláčků zde hospodaří už od 17.století!!! Jejich pýchou je výborné domácí mléko. Kromě farmy je nyní k dostání i mléko automatech. Najdete je v Kladně, Kralupech nebo Roztokách u Prahy.
 
Smažík Kladno ukázal v sobotu na Přední Kopanině nádhernou Alfu Romeo MiTo!
Partnerské PR akce  |  04.04.2011
P ř e d n í K o p a n i n a - Nejen dobrý fotbal, ale také nádherný vůz Alfa Romeo MiTo byl k vidění v sobotu na stadiónu Přední Kopaniny během divizního zápasu FCPK vs. FK Litvínov. Generálním partnerem kopaninského klubu je společnost Fiat ČR, pod jejíž křídla patří také značka Alfa Romeo. Vůz vystavoval jako tradičně lokální a tedy nejbližší dealer pro prodej vozů Fiat a Alfa Romeo, společnost Smažík Kladno.
 
Fiat představí v Ženevě model Freemont. Fiat je Generálním partnerem FCPK.
Partnerské PR akce  |  27.01.2011
P r a h a - Automobilová značka Fiat je už téměř deset let spojená v České republice s fotbalovým klubem FC Přední Kopanina. Fiat je Generálním partnerem FCPK. V posledních dnech se o uznávané automobilce opět mluví. Na mezinárodním Autosalónu v Ženevě se totiž bude konat premiéra nového modelu Fiat Freemont. Tento model bude úplně poprvé představen odborné i široké veřejnosti. Fiat Freemont vychází z modelu Dodge Journey a je prvním automobilem značky Fiat, který vznikl jako výsledek partnerství se skupinou Chrysler.
 
Fiat Smažík předal dárek Grande Punto a Bláhovi vyrazili lyžovat na Klínovec
Partnerské PR akce  |  03.01.2011
K l a d n o - Již dříve jsme informovali, že společnost Fiat Smažík Kladno věnovala pro vánoční večírek FCPK vůz Fiat Grande Punto na víkend s plnou nádrží. Šťastnou ruku při losování měla Lucie Bláhová, manželka hráče divizního A mužstva FCPK Tomáše Bláhy. A manželé Bláhovi si už svou cenu i vybrali. Mezi svátky vyrazili do Kladna pro vůz a s ním pak na lyže!
 
Dárek od Fiat Smažík Kladno: k novému vozu 4ks zimních pneumatik zdarma!
Partnerské PR akce  |  09.12.2010
K l a d n o - Pokud kupujete v závěru roku vůz a rozhodli jste se pro Fiat, děláte sakramentsky dobře. Fiat vyrábí báječné vozy a kromě toho je také generálním partnerem fotbalového klubu FC Přední Kopanina. Nejbližší lokální dealer je Fiat Smažík Kladno, jehož vozy můžete vídat pravidelně na stadiónu při utkáních FCPK. Právě Smažík Kladno připravil v závěru roku akci: pokud koupíte nový vůz u Smažíka, dostanete nejen dobrou cenu, ale také sadu 4 kusů zimních pneumatik ZDARMA!
 
Auto roku 2011. Hlasujte pro Fiat. Generální partner FCPK soutěží s Doblo!
Partnerské PR akce  |  30.11.2010
Praha - Svaz dovozců automobilů a Sdružení automobilového průmyslu ve spolupráci s generálním partnerem společností Credium vyhlásily 17. ročník ankety Auto roku 2011 v České republice. Soutěží se v pěti kategoriích vozidel. Jako správný člen a fanoušek fotbalového klubu FC Přední Kopanina je správné podpořit svůj tým, a proto hlasujte pro generálního partnera našeho klubu společnost Fiat. Ta v kategorii MPV soutěží s vozem Fiat Doblo!
 
 

FCPK - víc než fotbal...