Zimní turnaj starších žáků Bílá Hora, Bílá Hora

Datum konání:13.01.2018 - 24.03.2018
Mužstvo:Starší žáci B (U14)
Ročník:2017/2018
Město:Praha 5 - Zličín, Strojírenská 259/16
Základní info:Utkání budou sehrána na hřišti FC Zličín UMT 3 generace, hracím dnem je sobota odpoledne a neděle dopoledne, dle rozlosování (případně dle dohody s pořadatelem turnaje). Některé utkání budou sehrána za umělého osvětlení.
Účastníci turnaje:
FC Zličín A, FC Zličín B, TJ Ruzyně, Sokol Řepy, TJ Unhošť, FK Rudná, FK Dukla JM, SK Zbraslav, Sokol Stodůlky, FC Přední Kopanina.
Předpis turnaje:
Hraje se podle pravidel kopané a soutěžního řádu, pokud tyto propozice ne hovoří jinak. Hrací doba 2x35 minut. Poločasová přestávka max. 5 minut. Střídání - hokejovým způsobem se souhlasem rozhodčího.
Podmínka startu:
Startují hráči s členstvím FAČR daného klubu, případně hráči s písemným povolením mateřského klubu. Turnaj je určen pro hráče narození po 1.1.2003 ( dívky po 1.1.2002 ).
Systém a hodnocení výsledků:
Hraje se systémem každý s každým. O konečném umístění rozhoduje nejvyšší počet bodů, dále vzájemné utkání, větší počet vstřelených branek, brankový rozdíl a nakonec los.
Ceny:
Prvních pět mužstev obdrží pohár za umístění. První tři mužstva obdrží věcné ceny. Bude vyhlášen nejlepší hráč, střelec a brankář.

Utkání turnajeČlánky k turnaji

DatumTitulek Text
26.03.2018Zimní liga na Zličíně skončila. "Dobrá herní příprava," řekl Tomáš CigánekZličín - Starší žáci FC Přední Kopanina B se umístili v zimní lize pořádané FC Z...
30.12.2017Starší žáky B čeká zimní turnaj ve Zličíně. Účastní se ho deset týmů.Přední Kopanina - Zimní program starších žáků B (hráči narození 2003, 2004 a mla...