Hráči a vedeníAktuality týmuVýsledky/RozpisSoupeři týmu

Přehled dalších událostí

Starší žáci B (U14) - TJ Ruzyně 4 : 0    M 27.05.2018,  Starší žáci B (U14)
Žáci porazili Ruzyni o čtyři góly. Žádný neinkasovali.
Přední Kopanina - Starší žáci porazili TJ Ruzyně na svém stadiónu U Drahušky 4:0. Se stejným soupeřem se utkali v sezóně už počtvrté a vedle tří výher jednou remizovali. K tomu výhra na zimním turnaji ve Zličíně. V posledním klání pomohly dva góly Jakuba Řešátka, po krásné akci se trefil Jonáš Jusko a penaltu opět bezpečně proměnil Sellers.

Starší žáci B (U14) - FC Zličín B 1 : 3    M 13.05.2018,  Starší žáci B (U14)
Žáci prohráli doma se Zličínem. Jediný gól vstřelil benjamínek Filip Skalník.
Přední Kopanina - Slaboučký výkon podali starší žáci B v domácím zápase se Zličínem a odešli zaslouženě poraženi. Lídr tabulky byl jednoznačně lepším týmem. Jedinou branku Kopaniny vstřelil Filip Skalník, který přišel tým doplnit z mladších žáků a nakonec byl nejlepším hráčem domácí jedenáctky.

Zimní liga na Zličíně skončila. "Dobrá herní příprava," řekl Tomáš Cigánek     26.03.2018,  Starší žáci B (U14)
Zličín - Starší žáci FC Přední Kopanina B se umístili v zimní lize pořádané FC Zličín na pátém místě. Během zimy na tomto turnaji odehráli devět zápasů, z toho čtyři vyhráli (Ruzyně, Zbraslav, Stodůlky, Unhošť) a pětkrát odešli poraženi (Dukla JM, Zličín A, Zličín B, Řepy, Rudná) při plusovém skóre 33:30. Nejlepším střelcem týmu se stal Jakub Řešátko se šesti góly. Turnaj se ještě bude dohrávat. Vítězem se stane lepší z dvojice Rudná vs Dukla JM. Tyto dva týmy se utkání v dohrávaném posledním kole 30.3. ve 14:00.

TJ Unhošť - Starší žáci B (U14) 1 : 7    T 24.03.2018,  Starší žáci B (U14)
Starší žáci závěr zvládli. Po výhře nad Unhoští končí v zimní lize pátí.
Zličín - Zimní liga starších žáků pořádaná FC Zličín dospěla do svého konce. Kopanina závěr zvládla, po Stodůlkách porazila také Unhošť a díky lepšímu vzájemnému zápasu se v konečné tabulce posunula právě před svého posledního soupeře na páté místo. S Unhoští si modročervení poradili vysoko 7:1, když pět gólů nastříleli útočníci (Řešátko 3, Posukan 2).

TJ Sokol Stodůlky - Starší žáci B (U14) 2 : 5    T 18.03.2018,  Starší žáci B (U14)
Žáci přehráli Stodůlky a na zličínské zimní lize bojují o první pětku.
Zličín - Podle tabulky očekávaná výhra se nerodila snadno. Stodůlky na zličínské zimní lize starších žáků zatím bez bodu šly proti Přední Kopanině do vedení a v poločase byl stav 1:1. Druhá půle už však byla plně v režii FCPK. Modročervené čeká ještě poslední kolo turnaje, kde nastoupí proti Unhošti. Stále žije teoretická šance umístit se v první pětce, což by byl úspěch na dobře obsazeném turnaji.

FC Zličín B - Starší žáci B (U14) 4 : 2    T 10.03.2018,  Starší žáci B (U14)
Kopanina podlehla na zimní lize FC Zličín domácímu béčku.
Zličín - Po zličínském áčku prohráli kopaninští starší žáci B na zimní turnaji ve Zličíně i s domácím B mužstvem. Po bezbrankovém poločase se sice trefil za Kopaninu dvakrát Duun, ale Zličín B zvládnul skórovat čtyřirkát, takže bral všechny body do turnajové tabulky.

FK Rudná - Starší žáci B (U14) 3 : 1    T 04.03.2018,  Starší žáci B (U14)
Žáci nestačili na Rudnou. Čtvrtá prohra v zimní lize na Zličíně.
Zličín - Zatím neporažená Rudná zůstává bez ztráty kytičky i po zápase s FC Přední Kopanina. Modročervení soupeři ze středních Čech podlehli 1:3 a připsali si čtvrtou prohru v turnaji vedle dvou výher. Kopanina v poločase prohrávala 0:2, pak snížila a usilovala o vyrovnání. Třetí branka však duel definitivně rozhodla.

TJ Sokol Řepy - Starší žáci B (U14) 3 : 2    T 24.02.2018,  Starší žáci B (U14)
Žáci dvakrát vedli, ale nakonec se Sokolem Řepy prohráli v poslední minutě
Zličín - V pátém utkání zimní ligy na Zličíně prohrála Přední Kopanina se Sokolem Řepy 2:3. Ve vyrovnaném utkání tým Kopaniny dvakrát vedl, soupeř dvakrát srovnal a v poslední minutě vstřelil vítěznou branku. Modročervení mají v turnaji dvě výhry a tři prohry.

SK Zbraslav - Starší žáci B (U14) 2 : 3    T 18.02.2018,  Starší žáci B (U14)
Zpackaný zápas žáků. Zbraslav přijela v devíti, půjčovali jsme jim hráče.
Zličín - Tak tohle se nepovedlo. Ve čtvrtém utkání zimní ligy FC Zličín jsme nastoupili proti SK Zbraslav. Soupeř se sešel pouze v devíti hráčích, zbývající dva jsme jim půjčovali a vznikl z toho guláš. Utkání jsme nakonec vyhráli, ale málem jsme ztratili náskok 3:0.

TJ Ruzyně - Starší žáci B (U14) 0 : 11    T 03.02.2018,  Starší žáci B (U14)
Dvouciferná výhra žáků ve Zličíně. Premiérová trefa Zavadila.
Zličín - Nedaleko nákupního centra Metropole byla k vidění modročervená kopaninská radost. Starší žáci ve třetím zápase na zimním turnaji FC Zličín poprvé zvítězili. Po dvou porážkách s těžkými soupeři (Zličín A, Dukla JM) nezaváhali proti TJ Ruzyně. Turnaj se teprve rozbíhá, na tým Kopaniny čeká ještě šest zápasů.

FC Zličín A - Starší žáci B (U14) 6 : 0    T 13.01.2018,  Starší žáci B (U14)
Žáci odstartovali zimní turnaj ve Zličíně prohrou s domácím týmem.
Zličín - Vysoká prohra bez vstřelené branky. Strohá charakteristika prvního vystoupení týmu starších žáků B Přední Kopaniny na zimním turnaji ve Zličíně. Pořadatelský klub nasadil do turnaje dva týmy a toto "áčko" bylo nad síly FCPK. Ti ve své soutěži soupeří se zličínským béčkem o první místo. Navíc Kopanina nepoužila nikoho z A mužstva, které hrálo o víkendu s Benešovem na turnaji v Hájích.

Starší žáky B čeká zimní turnaj ve Zličíně. Účastní se ho deset týmů.     30.12.2017,  Starší žáci B (U14)
Přední Kopanina - Zimní program starších žáků B (hráči narození 2003, 2004 a mladší) se bude odehrávat tréninkově na umělé trávě domácího stadiónu U Drahušky a k tomu se tým zúčastní zimního turnaje ve Zličíně. Na Přední Kopaninu zde v sousedství nákupního centra Metropole čeká devět zápasů.