Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Turnaje


BS Winter Cup U11, Praha 6 - Přední Kopanina
12.01.2019 - 09.02.2019
Starší přípravka (U10)

Tabulka střelců: SPŘ-A

FCPK.cz/mobile

Partneři klubu

Hlavní partneři klubu

 
 

Výhradní dodavatelé

 

Týmy | Archiv



 
Sledujte náš Facebook a Instagram ......  
Poslední utkání Bude se hrát
Starší přípravka (U10) - SK Union Vršovice
10 : 32
datum: 18.05.2019 11:00
 
 
Starší přípravka (U10) - FC Tempo
hřiště: Př.Kopanina
datum: 25.05.2019 16:45
 

Karta týmu: Starší přípravka (U10)

Hráči a vedeníAktuality týmuVýsledky/RozpisSoupeři týmu 

   DatumČasKS  Domácí Hosté Hřiště

Září/2018

 MÚT 11.09.201818:30 12HP FK Dukla Praha Ž-Starší přípravka (U10)10 : 30Dukla-Juliska 
 MSO 15.09.201810:00 22HP SK Hostivař -Starší přípravka (U10)16 : 19Hostivař 
 MST 26.09.201817:30 42HPFK Újezd nad Lesy -Starší přípravka (U10)14 : 39Újezd n./L. 

Říjen/2018

 MNE 07.10.201816:00 52HP Starší přípravka (U10)-SK Ďáblice 14 : 31Př.Kopanina 
 MNE 14.10.201813:45 62HP SK Čechie Smíchov -Starší přípravka (U10)22 : 15Čechie Smíchov 
 MNE 21.10.201815:30 72HP Starší přípravka (U10)-FK Slavoj Vyšehrad 14 : 28Př.Kopanina 
 MČT 25.10.201816:30 82HP Starší přípravka (U10)-Sokol Lipence 33 : 13Př.Kopanina 

Listopad/2018

 MNE 04.11.201808:15 92HP SK Union Vršovice -Starší přípravka (U10)44 : 8Vršovice 
 MNE 11.11.201817:00 102HP FC Tempo -Starší přípravka (U10)38 : 22Tempo 
 MNE 18.11.201810:30 112HP TJ Sokol Kolovraty -Starší přípravka (U10)20 : 20Kolovraty 

Leden/2019

 TSO 12.01.201915:15 1 Starší přípravka (U10)-SK Kladno 6 : 2Př.Kopanina 
 TSO 19.01.201915:15 2 Starší přípravka (U10)-Sokol Tuchoměřice 8 : 2Př.Kopanina 
 TSO 26.01.201914:00 3 Starší přípravka (U10)-Sokol Nebušice 11 : 1Př.Kopanina 

Únor/2019

 TSO 02.02.201914:00  Starší přípravka (U10)-SK Roztoky 10 : 5Př.Kopanina 
 PSO 09.02.201909:30  SK Čechie Smíchov -Starší přípravka (U10)10 : 10Čechie Smíchov, Podbělohorská 2887/55 
 TSO 09.02.201915:15  Starší přípravka (U10)-SK Slaný 8 : 5Př.Kopanina 

Březen/2019

 MNE 24.03.201910:15 122HP Starší přípravka (U10)-FK Dukla Praha Ž44 : 12Př.Kopanina 
 MNE 31.03.201913:45 132HP Starší přípravka (U10)-SK Hostivař 25 : 11Př.Kopanina 

Duben/2019

 MNE 14.04.201910:45 152HP Starší přípravka (U10)-FK Újezd nad Lesy 27 : 17Př.Kopanina 
 MNE 28.04.201911:00 172HP Starší přípravka (U10)-SK Čechie Smíchov 24 : 16Př.Kopanina 

Květen/2019

 MSO 04.05.201917:30 182HP FK Slavoj Vyšehrad -Starší přípravka (U10)26 : 10Vyšehrad 
 MSO 11.05.201911:00 192HP Sokol Lipence -Starší přípravka (U10)16 : 20Lipence 
 MSO 18.05.201911:00 202HP Starší přípravka (U10)-SK Union Vršovice 10 : 32Př.Kopanina 
 MSO 25.05.201916:45 212HP Starší přípravka (U10)-FC Tempo  Př.Kopanina 

Červen/2019

 MNE 02.06.201910:45 222HP Starší přípravka (U10)-TJ Sokol Kolovraty  Př.Kopanina 
 MSO 08.06.201912:00 162HP SK Ďáblice -Starší přípravka (U10) Ďáblice 

M=Mistrovské utkání, P=Přátelské utkání, T=Turnaj, H=Pohárové utkání
 

Starší přípravka (U10)


Starší přípravka (U10) | 2HP
1.SK Union Vršovice 1851
2.FK Slavoj Vyšehrad 1842
3.SK Ďáblice 1739
4.FC Tempo 1739
5.Starší přípravka (U10)1728
6.SK Čechie Smíchov 1725
7.TJ Sokol Kolovraty 1725
8.SK Hostivař 1719
9.FK Újezd nad Lesy 186
10.Sokol Lipence 174
11.FK Dukla Praha Ž174

Poslední kolo

Starší přípravka (U10) - SK Union Vršovice 10 : 32
FK Újezd nad Lesy - FK Dukla Praha Ž42 : 7
SK Čechie Smíchov - FC Tempo 16 : 20
SK Ďáblice - TJ Sokol Kolovraty 21 : 13
FK Slavoj Vyšehrad - Sokol Lipence 37 : 8

Další kolo

Starší přípravka (U10) - FC Tempo 25.05.
FK Dukla Praha Ž - SK Ďáblice 25.05.
SK Union Vršovice - Sokol Lipence 25.05.
SK Hostivař - FK Újezd nad Lesy 26.05.
TJ Sokol Kolovraty - SK Čechie Smíchov 26.05.

 

FCPK Statistika - 2018/2019

Odehrané zápasy:17
Vítězství:9
Vítězství [pen]:0
Remízy:1
Porážky:7
Porážky [pen]:0
Skóre:374:366 (+8)
Průměr gólů/zápas:22.00 / 21.53
Body z maxima:28 z 51
Bodová úspěšnost:54.90%

Gratulujeme k narozeninám

Franěk Emil - 21.06. (11)
Starší přípravka (U10)

Bylo odehráno

18.05.MStarší přípravka (U10)
SK Union Vršovice
10
32
11.05.MSokol Lipence
Starší přípravka (U10)
16
20
04.05.MFK Slavoj Vyšehrad
Starší přípravka (U10)
26
10
28.04.MStarší přípravka (U10)
SK Čechie Smíchov
24
16
14.04.MStarší přípravka (U10)
FK Újezd nad Lesy
27
17
31.03.MStarší přípravka (U10)
SK Hostivař
25
11
24.03.MStarší přípravka (U10)
FK Dukla Praha Ž
44
12
09.02.TStarší přípravka (U10)
SK Slaný
8
5
09.02.PSK Čechie Smíchov
Starší přípravka (U10)
10
10
02.02.TStarší přípravka (U10)
SK Roztoky
10
5
26.01.TStarší přípravka (U10)
Sokol Nebušice
11
1
19.01.TStarší přípravka (U10)
Sokol Tuchoměřice
8
2
12.01.TStarší přípravka (U10)
SK Kladno
6
2
18.11.MTJ Sokol Kolovraty
Starší přípravka (U10)
20
20
11.11.MFC Tempo
Starší přípravka (U10)
38
22

Bude se hrát

25.05.
16:45
MStarší přípravka (U10)
FC Tempo
02.06.
10:45
MStarší přípravka (U10)
TJ Sokol Kolovraty
08.06.
12:00
MSK Ďáblice
Starší přípravka (U10)