^
19.05.2024 | 17:00 | M | Kopanina
Starší dorost (U19)
SK Nusle
1:1
[1:0]

Starší dorost uhrál remízu proti kvalitním Nuslím.

Přední Kopanina - Domácí FCPK se ujala vedení brzy v utkání; už ve čtvrté minutě otevřela skóre po vlastní brance Nuslí. Po zbytek první půle už se nikdo neprosadil a modročervení si do šaten odnesli jednogólový náskok. První čtvrt hodinu druhého poločasu byl stav stále stejný, ale následně se trefili i hosté, kteří v 62. minutě srovnali na 1:1. Domácí dokázali tento výsledek udržet do konce, a připisují si tedy bod proti velmi silnému soupeři.


Hodnocení trenéra - Jan Sumec:

Domácí zápas následoval po výbuchu v Podolí. Přišlo několik nucených změn a očekávání byla napravit předchozí fiasko. Cílem bylo prezentovat se důraznou hrou, hrát míč rychle od nohy a dostávat soupeře pod tlak. Zápas začal slepenymi rohy hostí, ale bez velké šance ano zakončení. Pak se hrálo hodně kolem středového kruhu. My jsme nebyli schopni vypracovat se do zakončení. Pak ale přišel rohový kop domácích a srážení do branky vlastním hráčem. Čtvrtá minuta 1:0, vlastní gól. Poté se obraz hry nezměnil. Nusle měly o něco více ze hry, více rohu, častější střelba ale vesměs se odehrávala hra kolem poloviny hřiště. Druhá půlka pokračovala v nastaveném trendu. Bohužel v 62. Minutě po centru z levé strany si útočník hostů zpracoval míč a z malého vápna zakončil na 1:1. Nusle ucítili šanci, chtěli zlomit zápas ve svůj prospěch, ale místo toho přišly dvě obrovské šance Kopaniny, bohužel bez úspěchu. Závěrečné drama vyvrcholilo v 91. Minutě, kdy rozhodčí nařídil pokutový kop pro hosty. Domácí brankář ale skvěle zneškodnil a utkání tak skončilo 1:1.

Sestava

Štička - Novák (K), Bíro, Šimek, Všetečka - Hrubý, Brychka, Peřina - Škorňa, Novotný, Smejkal. Náhradníci: Bradáč, Manghi, Sokol, Fronk, Štěpánek. Trenér: Jan Sumec.

Góly

4. Pilík (vlastní, 1:0)

Foto

Hráli v utkání

 MGŽČ
Bíro Šimon90--
Bradáč Ondřej90---
Bryčka Ivan90---
Fronk František90---
Hrubý David90--
Manghi Giovanni90---
Novák Miroslav90---
Novotný Vincent90---
Peřina Jonáš90---
Smejkal David90---
Sokol Tobiáš90---
Šimek Viktor90---
Škorňa Kryštof90---
Štěpánek Tomáš90---
Štička Vincent90---
Všetečka Jakub90---


www.kone-zduchovice.cz