FK Admira Praha B
4:3
[2:1]

Mistráky skončily, podzim nikoliv. Kopanina vyzvala divizní Admiru B.

Kobylisy - Přebor Prahy ukončil svou podzimní část sezóny, ale volno fotbalisté hned nedostanou. Tréninky pokračují a dokonce i přípravné zápasy. Kopanina odehrála zajímavý přátelák na Admiře. Tým z Kobylis má béčko v divizi, aktuálně na čtrnáctém místě. Kopaninu porazili černo-bílí těsně 4:3 gólem v poslední minutě. Za FCPK skórovali dvakrát Kočí a jednou Hollerbach.

Hodnocení trenéra - Daniel Vott :

Pro nás skvělá příprava, prostřídali se všichni mladí hráči, které jsme měli k dispozici. Bohužel z různých důvodů chyběli Mainolfi, Ptáček, Hollmotz, Bradáč a Zábranský, což je škoda, jelikož to jsou zápasy, které je mají posunovat. Soupeř velmi kvalitní, mladí pracovití hráči a jen škoda, že jsme nevyhráli. Pět minut před koncem jsme netrefili prázdnou branku a naopak v poslední minutě jsme dostali rozdílový gól.

Zavadil - Čermák, Schierreich, Škarda, Spizzirri - Mejdr, Asad, Razetto, Veleba, Přívozník - Šalanský. Hokejové střídání: Hollerbach, Kočí, Čvirk, Zavadil. Trenér: Daniel Vott.