02.10.2022 | 14:00 | M | Př.Kopanina
TJ Sokol Řepy
1:2
[0:2]

Přední Kopanina - 5. kolo soutěže starších žáků přichystalo přímý souboj o pozici v tabulce mezi domácí Kopaninou a Řepami. Oba celky si zatím připsaly po jedné výhře a rozděloval je bod, který hosté vybojovali remízou v 2. kole. Zápas to byl vyrovnaný, takže FCPK velmi mrzely 2 inkasované góly v první desetiminutovce, které už se těžko doháněly. Avšak domácí měli své možnosti a v 2. poločase se jim podařilo snížit na rozdíl jedné branky. Vyrovnávací zásah se jim bohužel v poslední třetině utkání nepodařilo vstřelit a tak odchází bez bodu. Řepy si připisují 2. vítězství sezony.

Hodnocení trenéra - Tomáš Cigánek :

Škoda těsné porážky, sahali jsme po bodu. Lacino inkasované branky v úvodu zápasu, v desáté minutě jsme prohrávali 0:2, ale v dalším průběhu se hra srovnala a měli jsme šance více než na jeden gól. Těžký kluzký bahnitý terén, zima, vítr, prostě pro chlapy. Nás největší problém v utkání byla slabá hra do těla, komunikace mezi hráči, posunování blíže k těžišti hry. Nejlepším hráčem Kopaniny byl Tomáš Nachtman. Pomoci týmu přišli tři hráči z mladších žáků.

Štička - Merta, Bryčka (K), Nachtman, Púčik - Franěk, Kysilka M., Filipovský, Bernas - Chudada, Dragon. Hokejové střídání: Lukeš, Hanus, Bošek, Škopek. Trenér: Tomáš Cigánek.

46. Kysilka (1:2)