16.10.2022 | 13:00 | M | Př.Kopanina
FAA Zbura
0:2
[0:1]

Přední Kopanina - V neděli čekal starší dorost Přední Kopaniny těžký úkol. Na jejich půdě přivítali FAA Zbury sídlícím na 3. místě v tabulce s 8 výhrami z úvodních 11 zápasů. Zato domácí se nenacházejí v moc dobré formě - vyhráli pouze jediné z posledních 4 utkání a nacházejí se na 9. místě. Avšak utkání nebylo jednostranné, dlouho se drželo bezgólové skóre, které ale pár minut před koncem poločasu zlomili hosté a šli tak do šaten za stavu 1:0. FCPK měla po přestávce své šance, které ale nevyužila a druhá branka Zbury tak byla nevyhnutelná. Nakonec si favorit udržel výsledek 2:0 a z Kopaniny tak veze plný počet bodů.

Hodnocení trenéra - Karel Koloušek :

Ač v záskoku, tak nasazení a přístup se mi moc líbil. Škoda individuálních chyb, které nám znemožnily šanci na bodový výsledek. V závěru už soupeř dominoval. Kluci si musí začít víc věřit, ale také to je potřeba podpořit daleko větším tréninkovým úsilím všech hráčů. V podstatě je mám rád, ale team ještě zdaleka nejsou.

Hrubý (K) - Hrdina, Bíro, Valenta, Novák - Zavadil, Smejkal (81. Dimitrov F.), Cigánek - Dimitrov M., Šimek (19. Sokol), Sellers. Trenér: Karel Koloušek