01.10.2022 | 16:00 | M | Motorlet
1999 Praha
4:2
[1:0]

Motorlet - Po prvních osmi zápasech sezony se béčko Přední Kopaniny pyšnilo sedmi výhrami a jedinou porážkou proti první Zbraslavi. V sobotu čekalo FCPK utkání proti 1999 Praha hraném na Motorletu. Domácí zatím posbírali o pár bodů méně s pěti výhrami a zápas tak sliboval kvalitní fotbal. Dlouho byl stav bezgólový, ale po 40 minutách se prosadil domácí kapitán a jako kdyby odšpuntoval gólové šampaňské se najednou branky hrnuly rychle za sebou. Čtvrt hodiny do druhého poločasu už 1999 vedlo 4:0 a dva střídající hráči FCPK nakonec výsledek upravili na konečné 4:2 ve prospěch domácích.

Hodnocení trenéra - Karel Koloušek :

Pozitivní ostuda. Soupeř v chůzi nás přehrál. Lze nalézt i pozitiva, ale spíš to byl z naší strany 1. apríl než 1. říjen.

Vávra - Zábranský (46. Valenta), Pechar (K), Blažek, Spizzirri - Čermák (62. Holeček), Flaks, Hollmotz (46. Razetto) - Bradáč (46. Veleba), Kočí (62. Mainolfi), Šalanský. Trenér: Karel Koloušek

73. Veleba (1:4), 77. Mainolfi (2:4, as. Šalanský)