06.08.2022 | 17:00 | M | Př.Kopanina
ABC Braník
2:2
[1:1]

Přední Kopanina - V premiérovém utkání nové sezony Pražského přeboru přivítala Přední Kopanina na svůj stadion U Drahušky nováčka soutěže ABC Braník. Obě mužstva pochopitelně velmi natěšená a motivovaná na start nového ročníku vlítla do zápasu od první minuty, a už po čtvrt hodině domácí otevřeli skóre díky náramné trefě záložníka Mainolfiho. Neuplynulo však mnoho času než udeřili i hosté. Do šaten se tak šlo za nerozhodného stavu 1:1. Ne moc dlouho po začátku druhé půle se FCPK opět ujala vedení, které dlouhou dobu vypadalo, že bude dostatečné na zisk tří bodů. Jiné plány měl ale Branický útočník Daniel Rapant, který necelých 10 minut před koncem stav utkání srovnal na konečných 2:2. Oba týmy si tak z úvodního utkání vezou 1 bod.

Zavadil - Kučera (46. Razetto), Krejčí, Škarda, Tržický - Asad - Čermák (46. Urban), Hovorka, Mainolfi, Mejdr (75. Veleba) - Ptáček (70. Šalanský). Trenér: Daniel Vott.

15. Mainolfi (1:0, as. Hovorka), 55. Urban (2:1)