19.02.2022 | 14:00 | T | Hořovice
1:1
[1:0]

Kopanina nebude hrát finále v Hořovicích. V semifinále nezvládla penalty.

Hořovice - Fotbalisté Přední Kopaniny byli blízko finále zimního turnaje v Hořovicích - Memoriál Luboše Bureše. Bohužel semifinálový krok jim nevyšel. S Čafkou, kterou v základní skupině porazili 7:0 nyní padli na penalty. V utkání hrané v silném větru záběhlický ČAFC dlouho vedl až v závěru Boček krásnou střelou z dálky do šibenice srovnal na 1:1. Bohužel Šalanský a Urban penaltu v rozstřelu neproměnili a soupeř minul jen jednou. Kopanina si zahraje o bronz s domácími Hořovicemi v sobotu od 12 hodin.

Hodnocení trenéra - Daniel Vott :

Zápas se odehrál v silném větru, který nevyhovoval ani jednomu mužstvu. Bohužel jsme si s tím nedokázali poradit, byť jsme si pár příležitostí vytvořili, tak jsme inkasovali a podařilo se nám vyrovnat až v závěru po krásné střele Bočka. Bylo to však k ničemu, na penalty jsme padli. S tím větrem jsme si určitě měli poradit lépe, více fotbalově. Ve druhé půli jsme hráli proti větru a ztratili jsme dalších 20 minut než pochopili jak proti němu hrát. Myslím, že soupeři to tolik nevadilo, Čafka hrála organizovaně zezadu na brejky. Z toho jsme také dostali gól. Byla to situace, kdy Vojta Veleba na jedné straně nezakončil, nechal se ovlivnit Lubošem Kučerou k přihrávce pod sebe a rychlý brejk naši stopeři nedokázali pokrýt. Penalty nekomentuji, protože zejména u provedení Dana Urbana bych se musel rozčílit.

Zavadil - Mejdr, Tržický, Škarda, Hovorka - Flaks, Huleš Robin - Veleba, Kučera, Spizzirri - Urban. Hokejové střídání: Vik, Schierreich S., Asad, Šalanský, Boček. Trenér: Daniel Vott.

88. Boček (1:1)