Starší dorost (U19)
5:1
[1:0]

Dorostenci dostali pět branek. První prohra v novém roce.

Háje - Starší dorostenci odehráli na konci víkendu utkání ve vzdálených Hajích. Po poločase prohrávali s divizním celkem 1:0, v druhé půli však tento nadějný výsledek nedokázali udržet a nakonec prohráli o 4 góly. Jediný gól za hosty vstřelil nádherně z přímého kopu záložník Sellers. V dalším zápase se naše U19 představí v Edenu proti domácí ligové Slavii U17.

Hodnocení trenéra - Miroslav Vašut:

Ačkoliv jsme zápas prohráli, tak bych zápas hodnotil kladně. Hrálo se soupeřem z vyšší soutěže, divize, a tyto zápasy nám mohou zase dát mnohem větší školu než zápasy, kde vyhráváme o 9 gólů. Jako utkání tedy pro nás velice kvalitní, kdy jsme se soupeřem dokázali 45 minut hrát vyrovnaný fotbal a do šaten jsme tak šli jen za stavu 1:0 pro soupeře. Bohužel pro nás, jsme dostali k začátku druhého poločasu dva rychlé slepené góly a řekl bych, že ty celý zápas zlomily. Soupeř nás aktivně presoval, a my jsme se s tím nedokázali popasovat. Většinu balónů jsme tedy pod tlakem ztráceli, a vůbec se nedostávali do nějaké delší kombinace. Nutno říct, že utkání se hrálo stále za většího větru, což úrovni zápasu neprospělo. Soupeř nás tak tlačil na vlastní polovině a my se minimálně dostávali do větších šancí. Co nás jako trenéry mrzí, je bezpochyby počet hráčů, kteří byli na zápas k dispozici. Přijet totiž hrát s divizním celkem, který má 7 náhradníků, ve 12 lidech je opravdu složité. Tým tak nemohl dostat v průběhu utkání potřebné okysličení, a tím jsme to soupeři jistě usnadnili. Věřím, že za plnější sestavy, (která doufám, že již na Slavii bude) bychom soupeře určitě potrápili více.

Hrubý - Kišš, Posukan, Valenta, Novák, Sellers, Smejkal, Matoušek, Muftuler, Mizer, Zavadil. Střídal: Bíro. Hlavní trenér: Miroslav Vašut.