^
01.05.2022 | 10:00 | M | Př.Kopanina
Starší dorost (U19)
SK Zbraslav
0:1
[0:0]

Zbraslav veze tři body z Kopaniny. Rozhodnutí padlo v úplném závěru.

Přední Kopanina - Branka čtyři minuty před koncem rozhodla šlágr 19.kola přeboru Prahy mezi druhou Přední Kopaninou a třetím SK Zbraslav. Hosté tak domácím vrátili jednobrankovou výhru, kterou Kopanina odvezla na podzim z jejich hřiště. Je to druhá prohra U19 na domácím hřišti v řadě a opět bez vstřelené branky. Příštím soupeřem bude FC Zličín.


Hodnocení trenéra - Miroslav Vašut :

Utkání se nehodnotí dobře, protože jsme opět doma ztratili všechny body. Hlavně, ale i proto, že jsme si bodovat nezasloužili. Proč? Úplně nám odešla ofenzívní činnost, za poslední tři zápasy, pouze jedna vstřelená branka, a to ještě ze standardní situace. Neudržíme vpředu míč, nehrajeme jeden na jednoho, nevytváříme si brankové situace, nevytváříme tlak na obranu soupeře a tím ji nenutíme k chybám. Snažíme se, bojujeme, ale to nestačí. A, když změníme rozestavení, posty hráčů a i vystřídáme, efekt zlepšení nepřichází. Výraznou chybou je i neplnění taktických pokynů, kdy dostáváme branku od hráče, na kterého jsme celý zápas upozorňovali. Je to škoda, protože fotbal se hraje pro radost, ale též i o výsledek. Nezbývá nic jiného než se rychle z toho otřepat a náš fotbal, zvednout.

 

Sestava

Hrubý - Bíro, Tržický, Sellers, Valenta - Jusko J. (70. Zima), Jusko T., Mareš, Posukan - Bříza P. (33. Dimitrov M.), Mizer. Trenér: Miroslav Vašut.

Góly

-

Hráli v utkání

 MGŽČ
Bíro Šimon90---
Bříza Pavel33---
Dimitrov Matyáš57---
Hrubý Lukáš90---
Jusko Jonáš70---
Jusko Tobiáš90---
Mareš Jakub90--
Mizer Pavel90---
Pantoflíček Jakub0---
Pendelín Miroslav0---
Posukan Daniil90---
Sellers George90--
Tržický Tomáš90---
Valenta David90---
Zima Lukáš20---


www.otocr.cz