12.02.2022 | 10:00 | T | Hořovice | ZT Hořovice (muži)
SK Hořovice
1:3
[0:1]

Kopanina porazila divizní Hořovice. Jednou se trefil také zkušený Krejčí.

Hořovice - Jiří Krejčí otevřel skóre zápasu v Hořovicích a nasměroval Kopaninu k výhře nad domácím týmem, účastníkem divize. Ve druhé půli přidali branky Spizzirri a Veleba. Domácí snižovali z penalty. Posledních dvacet minut hrála Kopanina v deseti bez vyloučeného Škardy za kritiku asistenta rozhodčího. Vylosování playoff Memoriálu Luboše Bureše uveřejníme jakmile dostaneme od pořadatelů.

Hodnocení trenéra - Daniel Vott:

Podruhé jsme si zahráli s Hořovicemi. Po minulém přátelském zápase to tentokráte bylo do tabulky turnaje. Oproti předchozímu zápasu jsme byli téměř v kompletní sestavě a dobře jsme se na zápas připravili. Měl jsem radost jak na hráčích bylo vidět, že chtějí uspět. Podobně jako s Příbramí jsme se snažili o vysoké napadání, navíc jsme k tomu přidali úspěšné zakončení. Zaslouženě jsme zvítězili. Je dobrá zpráva, že naše mládí v sestavě nabírá cenné zkušenosti a byli jsme konkurenční v týdnu třetiligovému béčku Příbrami a teď i divizním Hořovicím. Musíme dál pracovat. Sezóna se blíží. Tam se ukáže jak na tom jsme.

Vávra - Tržický, Krejčí, Škarda - Huleš Robin, Flaks - Mejdr, Kučera, Spizzirri - Veleba, Šalanský. Hokejové střídání: Mainolfi, Boček, Vik, Asad, Schierreich. Trenér: Daniel Vott.

15. Krejčí (0:1, as. Spizzirri), 55. Spizzirri (0:2, as. Mainolfi), 80. Veleba (1:3, as. Mainolfi)