^
19.09.2021 | 10:30 | M | Př.Kopanina
Mladší dorost (U17)
SC Olympia Radotín
3:2
[1:1]

Mladší dorost poprvé bodoval. V zápase s Radotínem byly tři penalty.

Přední Kopanina - Dvě penalty pro hosty, jedna pro domácí. Rozhodčí Kutiš nařídil v zápase 4.kola přeboru mladšího dorostu tři pokutové kopy. Všechny byly proměněny. Za domácí zachoval chladné nervy kapitán Sellers a zvyšoval na 3:1. Hosté však na Kopanině vedli, modročervení otáčeli vývoj zápasu. Bilanci 1+2 si připsal Zavadil. Jsou to první body FCPK U17 v soutěži. Příště čeká Uhříněves.


Hodnocení trenéra - Jaroslav Bíro :

Prvotním úkolem bylo z kluků dostat myšlenky z minulého nepovedeného utkání. Zároveň je v hlavách nastavit tak, že proti nim stojí soupeř, kterého lze porazit, ale pouze při správném přístupu, nasazení a plnění stanovených pokynů. Až na nervóznější začátek a chyby v přechodové fázi, kdy jsme zbytečně snadno ztráceli, tak se to myslím povedlo. Oproti minulým zápasům zde byl také cítit posun ve hře obrany resp. zodpovědné defenzívě celkově. Ze hry jsme žádnou branku neinkasovali. A to co prošlo, tak zneškodnil brankář. Inkasovali jsme pouze dvakrát z pokutového kopu a oběma předcházelo chybné řešení situace v pokutovém území či u autové čáry. Je sice stále na čem pracovat, ale zápas jsme zaslouženě vyhráli a já jen pevně věřím, že kluci udrží tento nastavený trend i do dalších zápasů.

 

Sestava

Mendl, Pendelín Jan, Bíro, Sellers (K), Kišš, Čvirk, Smejkal, Šimek, Novák, Zavadil, Hrubý. Hokejové střídání: Anderson, Matějka, Novotný. Trenér: Jaroslav Bíro.

Góly

30. Čvirk (1:1, as. Zavadil), 48. Zavadil (2:1, as. Čvirk), 61. Sellers z pen. (3:1, as. Zavadil)

Střelci FCPK

Hráli v utkání

 MGŽČ
Bíro Šimon80---
Čvirk Petr801-
Hrubý David80---
Kišš Daniel80--
Mendl Miroslav80---
Novák Miroslav80---
Pendelín Jan80---
Sellers George801--
Smejkal David80---
Šimek Viktor80---
Zavadil Roman801--

http://www.praha.eu/jnp/cz/index.html